TOP: Ľubomír je charizmatický

TASR, 13. augusta 2017 6:27

Ľubomírovia, ktorí oslavujú meniny 13. augusta, majú svoj vlastný svet.

Foto:TASR


Bratislava 13. augusta (TASR) - Mužské meno Ľubomír má slovanský pôvod a jeho význam je "mierumilovný". Nositeľov tohto na našom území bežne zaužívaného mena oslovujeme napríklad Ľubo, Ľubko, Ľuboško.

Ľubomírovia, ktorí oslavujú meniny 13. augusta, majú svoj vlastný svet. Sú uzavretí, menej priebojní a málo spoločenskí. Blízki známi ich poznajú aj ako príjemných a charizmatických ľudí.

Citový život majú komplikovaný, nikdy sa nedá presne určiť, ako zareagujú. Potrebujú hlavne porozumenie.

Ľubomírovia sú priveľmi spútaní svojou psychikou. Prospeje im dostatok spánku.

Ovplyvňujú ich planéty Jupiter a Neptún. Šťastné farby Ľubomírov sú svetlomodrá a biela. Ochranné rastliny skorocel, pľúcnik a túžobník, ochranné kamene ametyst, smaragd a rubín.

Slovenský básnik, prozaik, dramatik a prekladateľ ĽUBOMÍR FELDEK, divadelný a filmový herec ĽUBOMÍR PAULOVIČ, bývalý slovenský futbalista ĽUBOMÍR LUHOVÝ, bývalý technicky nadaný a hravý futbalista, špecialista na priame kopy, neskôr aj tréner, držiteľ ocenenia Futbalista desaťročia ĽUBOMÍR MORAVČÍK, bývalý slovenský hokejový reprezentant, hviezda NHL ĽUBOMÍR VIŠŇOVSKÝ, najlepší hokejista Slovenska 2005, viacnásobne najlepší obranca v ankete Zlatý puk - títo muži a spolu s nimi mnohí ďalší majú sviatok 13. augusta.Téma TASR