Prvá časť fantasy série s čertovským humorom

OTS, 19. septembra 2017 14:09

Vydavateľstvo Pro Solutions prináša na knižný trh zábavnú fantasy sériu Lucifer junior, ktorá vyniká originálnosťou a komickými situáciami zo života mladého Lucifera.

Lucifer junior - Príliš dobrý pre peklo Foto: Pro Solutions
Bratislava 19. septembra (OTS) - Lucifer je však až PRÍLIŠ DOBRÝ PRE PEKLO. Tak znie aj názov prvej časti série doplnenej vtipnými ilustráciami na každej druhej strane.

Kniha vyšla 6. septembra 2017. V Nemecku sa predalo za prvé tri mesiace 15 000 výtlačkov.
V knihe je peklo pokrokovou spoločnosťou s vlastným výpočtovým systémom, devilnetom a hellbookom, s kreatívnym oddelením, ktoré vymýšľa tresty pre neposlušné duše ľudí a s náladovým šéfom, Luciferom seniorom.
Lucifer Senior práve rieši vážny problém. Jeho syn Lucifer junior má po ňom prevziať vládu v pekle. Smola je však v tom, že je príliš milý a dobrý. Rozhodne sa preto, že ho okamžite pošle na zem. Veď kde sa dá lepšie naučiť byť zlý ako medzi ľuďmi? A tak sa Lucifer junior ocitne v chlapčenskej internátnej škole vo Sv. Fidibuse. Tam sa má od Torbena a jeho bandy priučiť, ako byť správne zákerný a zlý. Nikto sa nemôže dozvedieť, odkiaľ skutočne prišiel, a čarovať môže, iba ak je to nanajvýš nevyhnutné. Lucifer junior však sám zatiaľ nevie, či vôbec chce byť taký zlý ako si jeho otec predstavuje...

Kniha má hodnotný odkaz pre všetky deti, rozvíja hodnoty ako sú priateľstvo, odvaha a zmysel pre spravodlivosť. Viac o knihe, o autorovi, hlavných postavách a tiež zábavný kvíz nájdete na www.luciferjunior.sk.

Téma TASRPoužívaním stránok SkolskyServis.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac