Justin Bieber získal ocenenie interpret roka na American Music Awards

TASR, 19. novembra 2012 10:52

Kanadský popový spevák Justin Bieber získal v noci nadnes najprestížnejšiu cenu American Music Awards v kategórii interpret roka.

Kanadský popový spevák Justin Bieber dostáva bozk od moderátorky Jenny McCarthyovej po udelení ceny za najlepší pop/rockový album s názvom "Believe" na 40. ročníku American Music Foto: TASR/AP

Los Angeles 19. novembra (TASR) - Kanadský popový spevák Justin Bieber získal v noci nadnes najprestížnejšiu cenu American Music Awards v kategórii interpret roka.
Bieber (18) si domov vzal aj ocenenie za najlepšieho interpreta v kategórii pop/rock, informovala agentúra Reuters.
Carly Rae Jepsenová získala ocenenie v kategórii najlepší nováčik; speváčka Katy Perry sa na výročnom udeľovaní prestížnych hudobných cien v Los Angeles stala najlepšou interpretkou v kategórii pop/rock.
Ocenenie v kategórii rap/hip hop získala americká speváčka a raperka Nicki Minaj a Carrie Underwodová triumfovala v kategórii najlepší country album, dopĺňa agentúra DPA.
Hudobné ceny American Music Awards vznikli pred 40 rokmi ako alternatíva k oceneniam Grammy. O víťazoch rozhodujú výlučne fanúšikovia prostredníctvom online hlasovania.

Téma TASR