Vianočný pocit navodil kultúrny program i vianočné trhy

PaedDr.Jaroslava Koníčková, 21. decembra 2014 9:12

Vo štvrtok 18. decembra sa v priestoroch základnej školy v Liptovskej Osade začala nezadržateľne šíriť predvianočná atmosféra.

Vianočný pocit navodil kultúrny program i vianočné trhy Foto: PaedDr. Jaroslava Koníčková

Liptovská Osada 21. decembra (SkolskyServis.sk) - Žiaci pripravili pre svojich rodičov, ale i občanov obce vianočné trhy spojené s vianočným programom. Táto predvianočná akcia sa stala už pre všetkých tradíciou, na ktorú sa všetci vždy veľmi tešia. Na trhoch žiaci predávali svoje vlastné výrobky. Neskôr sa v škole ozýval spev, hudba a detské hovorené slovo. Pesničky, scénky, tance, hra na hudobné nástroje a iné detské prekvapenia sa rozliehali priestorom a nenechali chladným ani jedného z rodičov. Deti predviedli to, čo majú najradšej, čo im robí radosť a napĺňa ich detstvo radosťou. V takmer dvojhodinovom programe sa predstavili takmer všetci žiaci školy. Aj vďaka vianočnej akadémii a vianočným trhom si deti aj rodičia ešte hlbšie uvedomili príchod čarovnej atmosféry Vianoc, ktoré sú pre mnohých najobľúbenejším sviatkom v roku.

Vianočný pocit navodil kultúrny program i vianočné trhy Foto: PaedDr. Jaroslava Koníčková


Vianočný pocit navodil kultúrny program i vianočné trhy Foto: PaedDr. Jaroslava KoníčkováPaedDr.Jaroslava Koníčková (Základná škola s materskou školou Liptovská Osada)

Som učiteľka. Okrem učenia rada píšem, vymýšľam rôzne učebné pomôcky (návrhy vyučovacích hodín, pracovné listy, prezentácie) a spolu so žiakmi sa venujeme tvorbe kultúrnych programov, recitácii a pod. Viac na: www.slovenskyjazyk.com

Téma TASR