Záchrana osôb z výšok

ZŠ Matice slovenskej 13, Prešov, 3. marca 2017 14:55

Foto: ZŠ Matice slovenskej 13, PrešovPrešov 3. marca (SkolskyServis.sk) - Okresný zbor Dobrovoľnej požiarnej ochrany v spolupráci s Okresným riaditeľstvom Hasičského a záchranného zboru v Prešove vyhlásili 14. ročník okresnej súťaže a naša škola sa do nej zapojila výtvarnými prácami žiakov VII.A L.Šoltisovej, V.Krupovej, M.Juskovej a literárnou prácou žiačky VIII.A N. Macejovej.

ZŠ Matice slovenskej 13, Prešov (Základná škola)

Škola je umiestnená v jedinečnom prírodnom prostredí na sídlisku III. v tichom prostredí. Areál školy tvorí ovocný sad, trávnaté plochy s preliezačkami, volejbalové ihrisko a futbalové ihrisko s atletickou dráhou. Jedinečnosť školy: Zriadenie prípravných ročníkov pre deti s odkladom školskej dochádzky a s chybami reči. V prípravných ročníkoch sa žiakom venujú špeciálni pedagógovia – logopédi. Žiaci sa pripravujú na vstup do prvého ročníka pomocou Eľkoninovho šlabikára a metódy fonematického uvedomovania hlások. Ako jediná škola v Prešove učíme anglický jazyk metódou Jolly Phonics.

Téma TASRPoužívaním stránok SkolskyServis.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac