VOSR v Spišských Vlachoch

Ľubomír Baloga, 12. novembra 2017 8:52

Uplynulý mesiac sme v ZŠ sv. Jána Krstiteľa v Spišských Vlachoch zažili VOSR - veľkú októbrovú stolnotenisovú radosť.Spišské Vlachy 12. novembra (SkolskyServis.sk) - Uplynulý mesiac sme v ZŠ sv. Jána Krstiteľa v Spišských Vlachoch zažili VOSR - veľkú októbrovú stolnotenisovú radosť. Vyhrali sme Okresné majstrovstvá v stolnom tenise žiačok ZŠ v okrese Spišská Nová Ves. Našu školu reprezentovali Radoslava Nemčíková (VIII. B), Laura Legátová (IX. tr.) a Lenka Kaľavská (IX. tr.)

„V základnej skupine naším prvým súperom bolo Gymnázium Javorová Sp. Nová Ves, nad ktorým sme vyhrali. Následne sme porazili aj ZŠ Komenského Smižany. Vo vyraďovacej časti o postup do finále sme hrali so ZŠ Nad Medzou Sp. Nová Ves. Po nie veľmi ťažkom boji sme postúpili do finále, kde boli našimi súperkami dievčatá z Cirkevnej základnej školy Juraja Sklenára z Letanovce. Družstvo tejto školy bolo víťazom minulý školský rok. Bojovali sme statočne a vyhrali sme všetky zápasy. Na 3. mieste skončila ZŠ Maurerova Krompachy. Bol to krásny pocit, keď po dlhom, dokonca po niekoľkoročnom snažení sme sa dostali na 1. miesto. Naše víťazstvo nám zaistilo vstupenku na krajskú súťaž v Košiciach.“ (Radoslava Nemčíková VIII. B)

Držte nám palce, dievčatá sa pripravujú na krajské majstrovstvá, kde už nebudú reprezentovať iba svoju školu, ale aj samotný okres Spišská Nová Ves.

Ľubomír Baloga (ZŠ sv. Jána Krstiteľa Spišské Vlachy)

okrem učenia som zodpovedný za vydávanie školského časopisu SRDCE

Téma TASR