Vianočná akadémia - darček pre rodičov

PaedDr.Jaroslava Koníčková, 23. decembra 2013 9:15

Liptovská Osada 23. decembra (SkolskyServis.sk) - Žiaci ZŠ s MŠ v Liptovskej Osade sa ani tohto roku nemuseli trápiť s nakupovaním darčekov pod stromček. Vymysleli totiž pre rodičov kultúrny program, v ktorom s láskou predviedli to, čo majú najradšej.
Vianočná akadémia v ZŠ s MŠ Liptovská Teplička Foto: Jaroslava KoníčkováA tak sa 19. 12. 2013 v telocvični ozýval spev, hudba a detské hovorené slovo. Pesničky, scénky, tance, hra na hudobné nástroje a iné detské prekvapenia sa rozliehali priestorom a nenechali chladným ani jedného z rodičov. Deti predviedli to, čo majú najradšej, čo im robí radosť a napĺňa ich detstvo šťastím.
Vianočná akadémia v ZŠ s MŠ Liptovská Teplička Foto: Jaroslava Koníčková

V takmer dvojhodinovom programe sa predstavili takmer všetci žiaci školy. Aj vďaka vianočnej akadémii a vianočných trhov, ktoré sa uskutočnili pred programom, si deti aj rodičia ešte hlbšie uvedomili príchod čarovnej atmosféry Vianoc, ktoré sú pre mnohých najobľúbenejším sviatkom v roku.


PaedDr.Jaroslava Koníčková (Základná škola s materskou školou Liptovská Osada)

Som učiteľka. Okrem učenia rada píšem, vymýšľam rôzne učebné pomôcky (návrhy vyučovacích hodín, pracovné listy, prezentácie) a spolu so žiakmi sa venujeme tvorbe kultúrnych programov, recitácii a pod. Viac na: www.slovenskyjazyk.com

Téma TASR