Školský klub detí z Tilgnerky sa zapojil do projektu ŽIVOČÍCHY

Simona Miznerová, 15. marca 2017 7:09

Triedy si zvolili tému na základe členenia zvierat.

Školský klub detí z Tilgnerky sa zapojil do projektu ŽIVOČÍCHY Foto: Zuzana TirpákováBratislava 15. marca (SkolskyServis.sk) - Vybrali si jedno až dve zvieratá, ktoré podrobnejšie opísali. Deti sa dozvedeli veľa nového, nielen ako sa členia zvieratá, ale aj v akom prostredí žijú, čím sa živia, ako sa rozmnožujú, ako sa správajú a ako vychovávajú svoje mláďatá. Každá trieda alebo skupina detí z nej potom chodila po ostatných triedach a rozprávala svojim spolužiakom čo sa naučili a čo zistili v knižkách, ktoré im odporučili pani vychovávateľky v našej školskej knižnici. Ukazovala im pritom obrázky, ktoré spojili na veľkom posteri do nejakej koláže.
Projekty boli veľmi pútavo a tvorivo spracované. Nové vedomosti nás naučili ako sa máme k zvieratám správať a ochraňovať ich. Bol to deň, vďaka ktorému sme sa mohli aspoň na chvíľu ponoriť do sveta neobyčajných a krásnych tvorov. Veľké ďakujem za spoluúčasť na tomto projekte.Simona Miznerová, vychovávateľka Spojená škola Tilgnerova, Bratislava


Téma TASRPoužívaním stránok SkolskyServis.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac