Školenie učiteľov Vzdelávame pre budúcnosť

Eva Raffajová, 17. júla 2018 10:47

Vzdelávame pre budúcnosť- školenie učiteľov s myšlienkou zdieľania zaujímavých informácií, tipov, nápadov či praktických ukážok zo zavádzania moderných technológií do školskej praxe.

Foto: Eva Rafajová


Ľubica 17. júla (SkolskyServis.sk) - Celosvetová iniciatíva Partneri vo vzdelávaní spoločnosti Microsoft ponúka učiteľom a IT adminom skúsenosti pri budovaní modernej IT EDU infraštruktúry. Skupina učiteľov z celého sveta zapojených do programu Microsoft Innovative Educator Expert je skupina inovatívnych učiteľov Microsoft – Vzdelávame pre budúcnosť, ktorý vznikol s myšlienkou zdieľania zaujímavých informácií, tipov, nápadov či praktických ukážok zo zavádzania moderných technológií do školskej praxe. Tím inovatívnych učiteľov Slovenska v spolupráci so spoločnosťou Microsoft Slovakia aj na blogu Vzdelávame pre budúcnosť postupne uverejňuje, čo sa im osvedčilo v školskej praxi. V príspevkoch nájdete informácie od najnovších noviniek spoločnosti Microsoft, cez aktuálne podujatia, aktivity, ale aj konkrétne metodiky ako ozvláštniť a zatraktívniť váš vyučovací proces. Nechýbajú recenzie na aplikácie z Windows Stores a konkrétne ukážky, ako s nimi pracovať. Všetky príspevky smerujú k tomu, aby si pedagóg uľahčil prípravu na hodinu a zároveň realizoval moderné a zábavné vyučovanie.

Foto: Eva Rafajová


Na Základnej škole v Ľubici sme uskutočnili školenie na túto tému, ktoré nám predviedli zástupcovia Microsoft pre Slovensko- Zuzana Molčanová, manažérka akademických programov v spoločnosti Microsoft a Tomáš Pešek- Microsoft Learning Consultant spoločnosti Microsoft Slovakia.

Školenie bolo veľmi zaujímavé ,obohacujúce, inšpiratívne. Tešíme sa nové stretnutia v rámci nášho rozvoja používania nových edukačných programov a možností.

PaedDr. Eva Raffajová, Microsoft Innovative Educator Expert 2016,2017

Eva Raffajová (Základná škola Ľubica)

Mám rada svoje povolanie.Učím už viac ako 28 rokov a rada pracujem s deťmi.

Téma TASR