Škola roka – ocenenie Najlepší športovec

Marta Bystrická, 2. novembra 2018 13:46

Slávnostné ocenenie škôl a najlepších športovcov, pod záštitou Slovenskej asociácie športu na školách, sa konalo tento rok v Detve.

Nové Zámky 2. novembra (SkolskyServis.sk) - Cenu Najlepší športovec získala za minulý školský rok získala naša bývalá žiačka, Nikol Mazúchová, ktorá je aktívna v rôznych športoch a zapája sa do viacerých športových súťaží.
Futbal hrá už od útleho detstva, úspešne sa jej darí aj v reprezentácii Slovenska SFZ, s ktorou odohrala niekoľko medzinárodných turnajov v zahraničí. Skvele vedie náš reprezentačný tím WU 17 ako kapitánka. Tento rok bola vyhlásená Slovenským futbalovým zväzom za Talent Slovenska v žiackej kategórii.

V školských športových súťažiach reprezentovala našu školu v atletike, cezpoľnom a orientačnom behu, malom futbale, floorbale i volejbale. V škole dosahovala vynikajúce výsledky, medzi prvými získala i Certifikát Nemecky jazykový diplom ( Sprachdiplom). Toho času už pokračuje v štúdiu na strednej škole v Českej republike. Jej úspechy však so záujmom sledujeme naďalej. Do budúcna jej želáme veľa Ďalších úspechov a splnenie športových, študijných, či ďalších snov.

M. Bystrická

Téma TASR