Popoludnie s ministerkou školstva v ZŠ G. Bethlena v Nových Zámkoch

TASR, 28. júna 2018 14:47

Stretnutie sa konalo pri príležitosti odovzdávania športových pomôcok do telocviční vybraným školám v Novozámockom okrese.

Nové Zámky 28. júna (SkolskyServis.sk) - 15. júna 2018 sme privítali na našej škole vzácnu návštevu. Čakalo nás stretnutie s ministerkou školstva, vedy, výskumu a športu SR Martinou Lubyovou.

Popoludnie s ministerkou školstva v ZŠ G. Bethlena v Nových Zámkoch Foto: Mgr. Iveta Rajčániová


Spolu s pani ministerkou sme mohli na našej škole privítať i ďalších vzácnych hostí, poslankyňu NR SR Evu Smolíkovú, riaditeľku Tlačového odboru komunikácie a protokolu MŠ SR Riu Feik Achberger, primátora mesta Otokara Kleina, riaditeľku Štátneho inšpekčného centra v Nitre Zdenku Farkašovú.

Stretnutie sa konalo pri príležitosti odovzdávania športových pomôcok do telocviční vybraným školám v Novozámockom okrese. Sme veľmi radi, že toto oceňovanie sa uskutočnilo na pôde našej školy, pretože medzi ocenenými školami bola aj naša základná škola. Pani ministerke sme v krátkej prehliadke ukázali školské priestory, odborné učebne, v ktorých naši kolegovia so svojimi žiakmi prezentovali svoje praktické zručnosti. Súčasťou prehliadky bola i návšteva multifunkčného ihriska, klziska, telocvične a ďalšie veľkorysé priestory základnej školy. Naši žiaci a ich rodičia podporili toto vzácne stretnutie svojou aktívnou účasťou a tým sa podieľali na vzornej reprezentácii našej školy. Stretnutie s pani ministerkou a ďalšími hosťami sa nieslo v duchu príjemnej a priateľskej atmosféry, nechýbala i krátka diskusia o ďalšom smerovaní nášho školstva.Mgr. Iveta Rajčániová
riaditeľka ZŠ G. Bethlena
Nové Zámky

Téma TASR