Hurá prázdniny

ZŠ s MŠ Kráľová nad Váhom, 13. júla 2017 13:20

Čas plynie tak rýchlo, že sme si ani nestihli uvedomiť, že je tu opäť leto.

ZŠ s MŠ Kráľová nad Váhom Foto: ZŠ s MŠ Kráľová nad VáhomKráľová nad Váhom 14. júla (SkolskyServis.sk) - SKončil sa ďalší školský rok a začali sa prázdniny. Deti sa už tešia na dni plné oddychu, chvíle strávené s rodinou, kamarátmi a krásne bezstarostné letné dni.

Celá naša škola prežila v tomto roku opäť veľa pekného. Mali sme spoločný cieľ – prežiť školský rok čo najúspešnejšie, s dobrými známkami, dosiahnuť prvenstvá na súťažiach, uspieť v projektoch, získať nové vedomosti, nájsť si nových kamarátov a zažiť množstvo zážitkov.

Našej pani riaditeľke Janke Poláčekovej sa to opäť podarilo na výbornú. My rodičia vieme, že za úspechmi našich detí stojí jej každodenná obetavá, tvorivá a náročná pedagogická práca, ktorá je nakoniec vždy odmenená úspechom. Nesmierne si to vážime a patrí jej zato naše obrovské ĎAKUJEME!

Poďakovanie patrí aj pani učiteľke Siske Novákovej, ktorá sa tiež sa spolupodieľala na úspechoch našej školy.
Lúčime sa s našimi štvrtákmi, ktorý z našej málotriedky odchádzajú – Lara, Oliver, Miško, Natália a Dominika. Prajeme im, aby sa im darilo aj v ďalších rokoch štúdia na základných školách v Šali.

Teraz nastal čas, aby sme si oddýchli od školských povinností. Verím, že čas letných prázdnin prinesie všetkým veľa pekných zážitkov, chvíle pohody, nových kamarátov a že s teplými lúčmi slnka načerpáme energiu a dostatok sily do ďalšej našej spoločnej práce.Vidíme sa 4. septembra 2017!

Téma TASR