Halloweenská párty v ŠKD

Stela Cziránková, 14. novembra 2018 10:21

Kreativita dospelých inšpirovala aj deti.

Halloweenská párty v ZŠ v Kráľovskom Chlmci Foto: Kristián Bók


Kráľovský Chlmec 14. novembra (SkolskyServis.sk) - Dňa 26. 10. 2018 v ŠKD v Kráľovskom Chlmci na Kossuthovej ulici usporiadali pani vychovávateľky a páni asistenti pre deti halloweenskú párty. Žiaci sa na ňu veľmi tešili. Školská chodba bola zmenená na nepoznanie. Po stenách viseli velikánske pavučiny s pavúkmi. V kútoch postávali kostry a vydlabané tekvice ožarovali celú chodbu. Vyzeralo to ako v strašidelnom zámku. Žiaci postávali pri sladkom bufete, kde boli keksíky, sladkosti a pukance. Pili čarovné nápoje a elixíry, ktoré podávali pani vychovávateľky.

Každý obdivoval masky čarodejníc, bosoriek a strašidiel. Všetky vyzerali ako ozajstné. Boli tam aj duchovia a kostry.Párty mala aj zaujímavý program. Najprv rozprávala pani učiteľka I. Vojtková. Porozprávala o tom, aký bude program a zábavné súťaže. Najprv vyhlásila súťaž o najstrašidelnejšiu masku z tých, ktoré si žiaci obliekli. Potom nasledovala strašidelná tvorivá dielňa. Tam pod vedením pani vychovávateliek robili žiaci všelijaké strašidelné pomôcky pre strašidlá. Ale najviac sme sa nasmiali na hre hop alebo trop. Každý žiak mal strčiť ruku do tmavej diery, ale nevedel, čo tam je! Všetci sa tvárili najprv vystrašene, ale potom sa smiali.

Pani vychovávateľky vyhlásili najkrajšie kostýmy a odmenili ich.

Na záver nasledovala diskotéka pre strašidlá a duchov. Každý sa dobre zabával.

Text: Stela Cziránková, 5. A Foto: Kristián Bók

Stela Cziránková (Základná škola, L. Kossutha 56. 077 01 Kráľovský Chlmec)

Volám sa Stela Cziránková. Mám 10 rokov a chodím do 5. A triedy v ZŠ v Kráľovskom Chlmci. Mám rada svojich spolužiakov. Chodíme spolu do jednej triedy už 5 rokov. Niekedy sú milí, niekedy nie. Rada fotografujem, najmä prírodu a oblohu. Zo športov mám rada bicyklovanie. V škole sa najradšej učím matematiku. Rada hrám aj počítačové hry.

Téma TASR