Fotosúťaž – Leto 2018

Stela Cziránková, 18. októbra 2018 7:02, aktualizované 22. októbra 14:29

Rada fotografujem všetko, čo ma zaujme.

Fotosúťaž – Leto 2018 - ZŠ Kráľovský Chlmec Foto: ZŠ Kráľovský Chlmec

Kráľovský Chlmec 18. októbra (SkolskyServis.sk) - Prázdniny sa skončili a ja som sa dostala z 1. – 4. do piateho ročníka. Pani učiteľka Hriciková nám povedala, že sa môžeme zapojiť svojimi fotkami z prázdnin do fotosúťaže, ktorá sa koná trikrát do roka. Ja som mala veľa fotiek, lebo fotím rad, tak som sa prihlásila. Okrem mňa tam boli ešte deviati. Trošku som sa bála, či budú fotky dobré, lebo tam boli aj starší žiaci. Ale potom som sa dozvedela, že sú dve kategórie. Pani učiteľka vybrala 70 fotografií a urobila výstavku na nástenke. Žiaci z celej školy a aj učitelia mohli hlasovať, ktoré tri sa im najviac páčia. Po týždni bolo vyhlásenie víťazov. Išli sme do riaditeľne a tam pani učiteľka vyhlásila výsledky.

1. kategória: 2. kategória:

1.miesto: Stela Cziránková, 5. A 1.miesto: Vanessa Gačová, 9. A
2. miesto: Lora Liszkaiová, 5. C 2. miesto: Eszter Godzsáková, 8. A
3. miesto: Vivien Pitóczkyová, 5. A 3. miesto: Júlia Kónyová, 8. A
4. miesto: Norbert Gášpár a Levente Szűcs, 5. A 4. miesto: Szabolcs Eszenyi, 7. A
5. miesto: Ladislav Krajnyik, 8. A

Bola som veľmi šťastná, lebo som v mojej kategórii vyhrala prvé miesto. Dostali sme pekné darčeky a poďakoval sa nám aj pán riaditeľ R. Berta. Pochválil nás za naše fotografie. Teraz máme fotografovať jeseň a Vianoce. Ďalšia súťaž bude v januári. Už teraz sa na ňu teším!

Text: Stela Cziránková, 5. A Foto: súťažiaci z našej školy

Stela Cziránková (Základná škola, L. Kossutha 56. 077 01 Kráľovský Chlmec)

Volám sa Stela Cziránková. Mám 10 rokov a chodím do 5. A triedy v ZŠ v Kráľovskom Chlmci. Mám rada svojich spolužiakov. Chodíme spolu do jednej triedy už 5 rokov. Niekedy sú milí, niekedy nie. Rada fotografujem, najmä prírodu a oblohu. Zo športov mám rada bicyklovanie. V škole sa najradšej učím matematiku. Rada hrám aj počítačové hry.

Téma TASR