Disko párty bola oslavou polročného vysvedčenia

Anna Lažová, 10. februára 2018 10:03

1. február 2018 po odovzdaní polročných vysvedčení bol ako stvorený na to, aby si žiaci druhého stupňa Spojenej školy vo Svidníku vychutnali oslavu polročného vysvedčenia.

Svidník 10. februára (SkolskyServis.sk) - V tento deň bola pre žiakov usporiadaná ich obľúbená disko párty pod názvom ,,HOLLYWOOD STARS“.
1. február 2018 po odovzdaní polročných vysvedčení bol ako stvorený na to, aby si žiaci druhého stupňa Spojenej školy vo Svidníku vychutnali oslavu polročného vysvedčenia. Foto: Archív Spojenej školy Svidník

Úlohou tried bolo vylosovať si z klobúka tú najlepšiu filmovú novinku a pripraviť si triedny kostým ktorý mali predviesť na promenáde najlepších hollywoodskych hviezd. Spomedzi najlepších kostýmov sa na 1. mieste umiestnili Mimoni - 7.A, 2. mieste- Harry Potter a Pomáda - 6.A, 8.A a na 3. mieste- Drozdajka- 5.A trieda. Žiaci ukázali svoju tvorivosť, kreativitu a predviedli skvelé masky.

Okrem toho, že prevládala skvelá zábava, deti si aj výborne zasúťažili prostredníctvom zábavných hier. Tí najlepší a najšikovnejší si odniesli aj pekné ceny.

O výbornú zábavu sa tradične postaral DJ. Spirit, ktorý pre deti namixoval tie najlepšie hity, a postaral sa aj o skvelú laser show a disko light.

Téma TASR