Deň s Jankou a Tomášom zo Zázračného ateliéru

Mgr. Marta Kecskésová, 20. júna 2018 14:23

Janka a Tomáš Šebovci, predstavitelia jednej z najpopulárnejších televíznych relácií RTVS pre deti – Zázračný ateliér, navštívili našu Rozmarínku.

Komárno 20. júna (SkolskyServis.sk) - Žiaci 2.A triedy zažili s nimi deň plný prekvapení, zábavy a kreativity. Príjemne strávený deň s Jankou a Tomášom bol výhrou v kreatívnej súťaži knižného klubu Fragment, do ktorého sa naši druháci zapojili a poslali svoje výtvory.

Zázračný atelér na Rozmarinke v Komárne Foto: Mgr. Marta Kecskésová


Janka a Tomáš boli očarení našimi kresbami, výtvormi a prácami žiakov, ktoré máme v našom výtvarnom ateléri Rozmarínky.Som rada, že moji žiaci majú nezabudnuteľný zážitok a pamiatkou na tento deň bude aj vlastnoručne podpísaná kniha od Janky a Tomáša.
Knižka je plná skvelých nápadov a návodov na to, ako si vyrobiť hračky, bábky, dobrôtky na jedenie a všelijakých krásnych vecí, ktoré môžu poslúžiť aj ako milý vlastnoručný darček. Tešíme sa na ďalšie vysielanie Zázračného ateliéru, ktorý nepochybne sledujú a zbožňujú aj vaše deti. Nedeľu čo nedeľu si ráno sadajú k obrazovkám zvedavé, čo zasa ten Tomáš s Jankou vymysleli.Mgr. Marta Kecskésová
Tr. uč.2.A


Základná škola, Rozmarínova ul.1, Komárno - 2. A s pani učiteľkou Mgr. Martou Kecskésovou - 497 hlasov (album č. 1)
Špeciálnu cenu Kocúrika Fragmentíka sme sa rozhodli udeliť triede
2. A, ktorá v súčte hlasov albumov jednoznačne viedla s počtom "lajkov" 228. Špeciálna návšteva príde aj k vám

Téma TASR