Čo mohla naša Januška vymyslieť na záver školského roka?

ZŠ s MŠ Kráľová nad Váhom, 12. júla 2017 13:25

No predsa školu v prírode!

ZŠ s MŠ Kráľová nad Váhom: Škola v prírode rozprávkovej Tramptárii Foto: ZŠ s MŠ Kráľová nad VáhomKráľová nad Váhom 12. júla (SkolskyServis.sk) - A to nie taká obyčajnú, ale rovno kráľovskú ... Kde? No predsa v jedinom detskom kráľovstve na Slovensku a to rozprávkovej Tramptárii v strede Európy na Krahuliach. 
Tak sme sa teda pobalili a v sobotu 24. júna sme vyrazili v ústrety kráľovským dobrodružstvám.

Za siedmimi horami a siedmimi dolinami existuje kráľovstvo TRAMPTÁRIA, kde vládne radosť, veselý detský smiech, dobrá nálada a spravodlivý kráľ Manták.

Príchodom do kráľovstva sa z nás stali princovia a princezné a pani učiteľky Januška a Siska sa zmenili na kňažné. O kopec zábavy a dni plné hier a dobrodružstiev sa starali dvorné dámy a udatní rytieri. Pod ich vedením sme si mohli vyskúšať svoje zručnosti v lukostreľbe, divadle, maľovaní, šperkárstve, jazde na koni, jazde na autíčkach Plasma Car a športe.

Zažili sme samotnú korunováciu kráľa a svoje nadanie sme mohli ukázať v Talentmánii, kde naše dievčatá zožali obrovský potlesk.

Spoznali sme aj okolie samotného kráľovstva. Na Krahuliach sme navštívili priamo geografický stred Európy a vystúpili sme aj na rozhľadňu. Päť dní ubehlo neuveriteľne rýchlo a my sme si odniesli jedinečné kráľovské zážitky a nezabudnuteľné spomienky.

Ďakujeme našej úžasnej pani riaditeľke Januške a pani učiteľke Siske za krásnu školu v prírode. Bolo nám s Vami super a už sa tešíme nato, čo pre nás pripravíte na budúci školský rok!

Ľúbime Vás! S láskou

Vaše Kráľovčatá


Téma TASR