Ako sme spievali koledy

PaedDr.Jaroslava Koníčková, 19. decembra 2013 10:15

Chlapci aj dievčatá sa naučili krásne koledy, zaspievali ich individuálne, vo dvojiciach, ale aj v menších skupinkách.

Liptovská Osada 19. decembra (SkolskyServis.sk) - Vianočná atmosféra zavítala aj do našej školy. Sériu podujatí, ktoré sa viažu k Vianociam, žiaci ZŠ s MŠ v Liptovskej Osade odštartovali spevom kolied.
Vianočné koledy zazneli v ZŠ s MŠ Liptovská Osada Foto: Jaroslava KoníčkováSúťaž, ktorá bola určená žiakom 1. stupňa, otvorili žiačky 2. stupňa – Eva Vieriková, Veronika, Betka a Julka Magušinové, niekoľkonásobné víťazky okresných kôl v speve kolied. Spomínané žiačky zasadli aj do poroty. Všetci boli prekvapení z veľkého záujmu o súťaž. Chlapci aj dievčatá sa naučili krásne koledy, zaspievali ich individuálne, vo dvojiciach, ale aj v menších skupinkách. Nechýbala im ani chuť, ani odvaha. Pre porotu bolo veľmi ťažké určiť víťazov. Nakoniec boli odmenené všetky deti.


Jaroslava Koníčková, ZŠ s MŠ Liptovská Osada

PaedDr.Jaroslava Koníčková (Základná škola s materskou školou Liptovská Osada)

Som učiteľka. Okrem učenia rada píšem, vymýšľam rôzne učebné pomôcky (návrhy vyučovacích hodín, pracovné listy, prezentácie) a spolu so žiakmi sa venujeme tvorbe kultúrnych programov, recitácii a pod. Viac na: www.slovenskyjazyk.com

Téma TASR