Vysoké školy

 Študenti UMB si pri výučbe vyskúšajú podnikanie na vlastnej koži Študenti UMB si pri výučbe vyskúšajú podnikanie na vlastnej koži

Budúci manažéri či majitelia podnikov sú v aplikácii schopní hodnotiť aktuálny stav, zvoliť si stratégiu v snahe dosiahnuť určené hospodárske ciele.

Svetový deň vody na FZKI Svetový deň vody na FZKI

Aj študenti a učitelia nitrianskej Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva SPU v Nitre si pripomenuli Svetový deň vody.

FF UPJŠ v Košiciach si pripomína prvé decénium svojej existencie FF UPJŠ v Košiciach si pripomína prvé decénium svojej existencie

Prvýkrát v histórii fakulty dekanka udelila pamätné medaily Filozofickej fakulty UPJŠ v Košiciach.

 O financiách so študentmi UMB diskutoval guvernér NBS O financiách so študentmi UMB diskutoval guvernér NBS

V prednáške sa venoval aj súčasnej menovej politike, jej vplyvom na finančné trhy v eurozóne, ale i na Slovensku.

Pivovary ponúkajú študentom stáž vo výrobe a kariérnu príležitosť Pivovary ponúkajú študentom stáž vo výrobe a kariérnu príležitosť

Letné pracovné stáže ponúkajú Pivovary Topvar študentom 4. a 5. ročníkov vysokých škôl.

Eurokomisárka Věra Jourová navštívila EU v Bratislave Eurokomisárka Věra Jourová navštívila EU v Bratislave

17. marca 2017 navštívila Ekonomickú univerzitu v Bratislave Európska komisárka pre spravodlivosť, spotrebiteľov a rovnosť žien a mužov Věra Jourová.

O patent z Prešovskej univerzity prejavili záujem svetové pracoviská O patent z Prešovskej univerzity prejavili záujem svetové pracoviská

Technológia, ktorá môže nájsť svoje uplatnenie v medicíne, oslovila viaceré zahraničné pracoviská, medzi nimi aj Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO).

Ako ďalej v Európe po Brexite? Ako ďalej v Európe po Brexite?

V marci sa na Ekonomickej univerzite uskutočnila prednáška na tému Ako ďalej v Európe po Brexite?

Slovenskí inžinieri môžu premeniť svoj titul na európsky Slovenskí inžinieri môžu premeniť svoj titul na európsky

Zo slovenských inžinierov sa môžu stať euroinžinieri.

Začne sa Týždeň Fakulty zdravotníctva a sociálnej práce Začne sa Týždeň Fakulty zdravotníctva a sociálnej práce

Prevencia radikalizácie mladých ľudí je jednou z tém Týždňa Fakulty zdravotníctva a sociálnej práce (FZaSP) Trnavskej univerzity (TU), ktorý začne od pondelka 20. a potrvá do 24. marca.

Haščič: Premýšľam, či je ťažšie zmaturovať alebo zdolať Prahu! Haščič: Premýšľam, či je ťažšie zmaturovať alebo zdolať Prahu!

V EUHL (Európska univerzitná hokejová liga) je ešte len prvý rok a už dáva o sebe patrične vedieť.

Prednáška holandského veľvyslanca na EU v Bratislave Prednáška holandského veľvyslanca na EU v Bratislave

Dňa 21. marca 2017 bol hosťom predmetu Diplomacia v praxi mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec Holandského kráľovstva v Slovenskej republike, J.E. Richard van Rijssen.

Ekonomickú fakultu UMB navštívil profesor ekonómie Roland Vaubel Ekonomickú fakultu UMB navštívil profesor ekonómie Roland Vaubel

Je členom akademickej poradnej rady Inštitútu pre ekonomické záležitosti v Londýne.

K. Cséfalvayová stiahla zákaz kumulácie funkcií rektorov K. Cséfalvayová stiahla zákaz kumulácie funkcií rektorov

Rektori verejných vysokých škôl a dekani ich fakúlt nateraz nebudú mať zo zákona zakázané kumulovať svoje pozície s inými vedúcimi funkciami.

Katolícka univerzita pozýva na výstavu venovanú židovskému národu Katolícka univerzita pozýva na výstavu venovanú židovskému národu

Univerzitná knižnica Katolíckej univerzity v Ružomberku (KU) a Historický ústav Akadémie vied Českej republiky Vás pozývajú na obsahovo rozsiahlu panelovú výstavu pod názvom „Židé v boji a odboji“.

Túry do teXtúry X Túry do teXtúry X

Katedra slovenského jazyka a literatúry Filozofickej fakulty Katolíckej univerzity v Ružomberku (FF KU) pozýva milovníkov slovenského jazyka, literatúry a kultúry na podujatie "Túry do teXtúry X".

Interview Day ponúkne študentom pohovory s možnými zamestnávateľmi Interview Day ponúkne študentom pohovory s možnými zamestnávateľmi

Univerzita Konštantína Filozofa (UKF) v Nitre sprostredkuje svojim študentom cudzích jazykov a informatiky pracovné pohovory so zamestnávateľmi.

Oslavy 30-tych narodenín program ERASMUS na Katolíckej univerzite Oslavy 30-tych narodenín program ERASMUS na Katolíckej univerzite

V roku 2017 program ERASMUS oslavuje 30 rokov od svojho založenia. Pri tejto príležitosti prebiehajú v rámci celej Európskej únie rôzne akcie.

Katolícka univerzita organizuje súťaž na európsku tému Katolícka univerzita organizuje súťaž na európsku tému

V utorok 21. marca sa na Filozofickej fakulte Katolíckej univerzity v Ružomberku uskutoční súťaž v písaní esejí s názvom „Moja Európa“, ktorá je určená pre študentov 3. a 4. ročníka stredných škôl.

 Študenti Prírodovedeckej fakulty UPJŠ sa stretli s odborníkmi Študenti Prírodovedeckej fakulty UPJŠ sa stretli s odborníkmi

Prednášky k predmetu zabezpečuje PF UPJŠ v Košiciach spoločne pre študentov študijného programu aplikovaná informatika a dve súkromné spoločnosti.

Téma TASR


Používaním stránok SkolskyServis.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac