Zemiaková medaila pre zimné zľavy s preukazmi ISIC, ITIC, EURO26

Školský servis, 31. januára 2018 11:12

Okrem zimných športov môžu držitelia preukazov získať výhodnejšie skvelý relax, ubytovanie, stravovanie.

Bratislava 31. januára (SkolskyServis.sk) - Zima je v plnom prúde, blížia sa jarné prázdniny a držitelia preukazov ISIC, ITIC, EURO<26 si môžu naplno užívať nielen radosti lyžovania a snowboardovania. To všetko vo viac ako 20 lyžiarskych strediskách na Slovensku.
Na snímke lyžovačka v stredisku Jasná - Nizke Tatry. V pozadí Vysoké Tatry. Uprostred Liptovská kotlina a v popredí Nízke Tatry. Ilustračné foto Foto: Branislav Račko/TASR

Zemiaková medaila pre zimné zľavy

Aj tak by sa dalo charakterizovať využívanie zimných zliav držiteľmi preukazov ISIC, ITIC, EURO<26. Štatistiky ukazujú, že po zľavách v kinách, kníhkupectvách a paušály Orange nasledujú na štvrtom mieste zľavy v lyžiarskych strediskách. Okrem zimných športov môžu držitelia preukazov získať výhodnejšie skvelý relax, ubytovanie, stravovanie. A je tu obdobie, kedy si pre nás strediská pripravili oveľa viac. Jedným z krásnych zážitkov je určite návšteva Tatranského ľadového dómu na Hrebienku. Nie je to len naozaj krásnych 190 ton ľadu, je to priestor, kde sa konajú koncerty sólistov a tiež rôznych hudobných telies.

V Tatranskej Lomnici môžete zažiť Eskimácky víkend zábavy pod Lomničákom. Stretnete tu krásne snežné psy a zažijete veľa zábavy. Koncerty známych skupín a diskotéky môžete zažiť v Jasnej. Akcie spojené s polročným vysvedčením, varením kotlíkového gulášu a pod. sa stávajú dnes už súčasťou zimných dovoleniek a vyžitia. Vyberte sa teda do našich hôr a zažite krásne zážitky s preukazmi ISIC, ITIC, EURO<26. A tentokrát to môžu byť zážitky nielen lyžiarske a snowboardové, ale aj umelecké, kulinárske, tanečné, zábavné s priateľmi a rodinou.
Viac informácií o tom, v ktorých zimných strediskách môžu využiť držitelia preukazy ISIC, ITIC, EURO<26 sa dozvedia na www.isic.sk www.itic.sk www.euro26.sk www.studentskypreukaz.sk

Najčítanejšie Vysoké školy

Téma TASR