Tradičný piknik sa niesol v štýle Carribean Fiesta

Michaela Doháňošová, 17. mája 2017 9:42

Študenti Fakulty masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave (FMK UCM) si v stredu vychutnávali už štvrtý ročník tradičnej akcie After Easter Picnic.

FMK After Easter picnic Foto: FMK After Easter picnicTrnava 17. mája (SkolskyServis.sk) - Tento ročník sa kvôli nepriaznivému počasiu posunul o dva týždne, poveľkonočnú náladu teda nahradila téma rozlúčky so semestrom. To však nemení nič na tom, že v  okolí fakulty bolo cítiť skvelú atmosféru, nechýbali palmy, piesok či rôzne druhy exotického ovocia. Napriek tomu, že hlavnou myšlienkou eventu je oddych a zábava s priateľmi, organizátori nezaháľali a pripravili si pre zúčastnených rôzne aktivity. Tí najzanietenejší si domov odniesli zaujímavé ceny od sponzorov akcie. Súťažilo sa napríklad v skákaní na trampolíne, no zaujímavá bola tiež vybíjaná s balónmi naplnenými vodou, o ktorú bol naozaj veľký záujem a všetci sa pri nej do sýtosti vybláznili.

Aj tí, ktorým sa nechcelo do súťaží, si mali z čoho vyberať. Niektorí ochutnávali kávu či drinky, iní sa zasa nechali unášať rytmami hudby na slniečku alebo pod veľkým Red bull stanom. Akciu svojimi produktmi podporili napríklad Herbert sirupy, Pure Nuts, Fit UP a mnoho ďalších. Samozrejme, na karibskom pikniku nechýbal ani poklad Captaina Morgana. „Som veľmi spokojná, aj napriek počiatočným komplikáciám a posunutému dátumu sa podujatie vydarilo. Bolo krásne počasie, prišlo veľa ľudí a všetci sa super bavili. Mali sme skvelých sponzorov a parádneho DJ-a,“ uviedla organizátorka Eva Toráčová.


FMK After Easter picnic vol.3 from KataCHUDÁ on Vimeo.Tohtoročný piknik sa opäť vydaril a študenti sa zabavili. „Bolo nám veľmi dobre, vychutnávali sme si drinky, ležali a užívali slnko s príjemnou hudbou. Sme radi za takéto akcie a ďakujeme organizátorom za deň plný nenahraditeľných zážitkov,“ vyjadrila sa jedna zo zúčastnených študentiek. Na pikniku bolo skutočne cítiť pohodovú náladu a študenti sa tak plní síl môžu pustiť do ďalších aktivít a tešiť sa na ďalšie vydarené podujatia. „Každý rok sa snažíme zvyšovať úroveň pikniku, už teraz sa tešíme na ďalší ročník, ktorý bude opäť plný prekvapení a noviniek,“ dodala na záver Eva Toráčová.

Téma TASR