Symbolická exegéza biblickej knihy Pieseň piesní

František Trstenský, 22. októbra 2017 9:01

Podujatie „Hosť na KU“ je intelektuálno-formačnou aktivitou, ktorej cieľom je ponúknuť intelektuálny a duchovný rast spoločenstva KU.

Ružomberok 22. októbra (SkolskyServis.skň - V utorok 24. októbra v tradične netradičnom čase o 16:16 hod. v priestoroch Univerzitnej knižnice Katolíckej univerzity v Ružomberku (Výstavná sieň na 3. poschodí) vystúpi so svojou prednáškou SSLic. Vladimír Peregrim, SDB. Bude hovoriť na tému: Jahveho plameň (symbolická exegéza Piesne piesní 8,5-7). Srdečne pozývame všetkých záujemcov.
Foto:
Vladimír Peregrim je členom rehole saleziánov Don Bosca. Pochádza zo Žiliny. Základnú teológiu študoval v Turíne. Licenciát Svätého písma získal na Pápežskom biblickom inštitúte v Ríme. Momentálne pôsobí v Rožňave a tiež učí v Turíne na Università Pontificia Salesiana.

Podujatie „Hosť na KU“ je intelektuálno-formačnou aktivitou, ktorej cieľom je ponúknuť intelektuálny a duchovný rast spoločenstva KU ako aj  záujemcov z mimo univerzitného prostredia. Hosťami sú zaujímavé osobnosti z akademického, spoločenského a duchovného prostredia, ktorí priblížia svoju prácu a aktivitu a boli tak inšpiráciou pre mladých ľudí. Podujatie je vždy otvorené aj pre verejnosť.

Téma TASR