Súboj majstrov Slovenskej republiky

Mgr. Martin Bega, 17. októbra 2017 13:40

V stredu sa proti sebe postavia držitelia titulu Univerzitný majster SR.

PANEUROPA KINGS Foto: PANEUROPA KINGSBratislava 17. októbra (SkolskyServis.sk) - Už túto stredu 18.10. bude tím PANEUROPA KINGS hostiť na štadióne Ondreja Nepelu o 19:30 minuloročných vicemajstrov UMB Hockey Team z Banskej Bystrice. Jedná sa o prvé stretnutie týchto tímov v novej sezóne. Predošlé sezóny sa oba tímy doťahovali a sú označované za najlepšie slovenské tímy v Európskej univerzitnej hokejovej lige. Faktom je že Králi ako aj UMB Hockey Team sú držiteľmi trofeje pre „Univerzitného majstra Slovenskej republiky v ľadovom hokeji“

Domáci tím sa z tejto trofeje tešil už dva krát pri čom jeho súper len raz. V rovnakom počte sú aj držiteľmi trofeje pre vicemajstra EUHL.

Králi majú za sebou už druhé víťazstvo tejto sezóny. Prvý víťazný zápas proti Akademikom Plzeň, kde porazili súpera v poslednej tretine a minulotýždňové stretnutie, kde zdolali súpera Cavaliers Brno výsledkom 5:0. Rovnako na tom je aj tým spod Urpína, ktorý si drží víťaznú bilanciu. Tieto skutočnosti nasvedčujú tomu, že zápas sa bude niesť v napätom štýle, lebo ani jeden tím nechce prehrať.

Lístky na zápas si môžete zakúpiť na www.predpredaj.sk, alebo priamo na mieste. Pre fanúšikov, ktorí sa nebudú môcť zúčastniť zápasu, bude opäť spustený LIVE prenos na Facebookovskej stránke Paneuropa Kings ako aj na YOUTUBE.

Čerešničkou na torte bude účasť bývalej premiérky a súčasnej dekanky fakulty masmédií Paneurópskej vysokej školy Ivety Radičovej, ktorá vhodí čestné buly a bude z tribúny podporovať kráľov za svojím víťazstvom.


Súvisiace články:

Diplomati umožnili nováčikovi dokonalý obrat
V 5. sezóne EUHL bojuje o Sekeráš Trophy už aj tím z Maďarska

Téma TASR