Študenti Lekárskej fakulty UPJŠ prichystali ďalší BEH MEDIKOV

Školský servis, 18. apríla 2018 10:53

Súťažiť sa bude v dvoch kategóriách.

Na charitatívnom Behu medikov mesta Košice, ktorý v utorok (5.4.) zorganizovali študenti Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika (LF UPJŠ) v Košiciach, sa zúčastnilo 164 bežcov.Ilustračné foto z minulého ročníka Foto: UPJŠ v Košiciach


Košice 18. apríla (SkolskyServis.sk) - Tretí ročník Behu medikov mesta Košice v réžii študentov Lekárskej fakulty UPJŠ, pri ktorom možno radosť z pohybu spojiť s pomocou druhým, sa uskutoční v stredu 18. apríla. Trojeurové štartovné a dobrovoľné príspevky odovzdajú organizátori Detskej fakultnej nemocnici Košice na spríjemnenie prostredia pre malých pacientov.

„Pozývame všetkých študentov a pracovníkov Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, ale aj ďalších bežcov, ktorí by mali chuť podporiť s nami dobrú vec, aby si s nami prišli zabehnúť nenáročnú asi trojkilometrovú trať a prežiť príjemné popoludnie,“ oslovuje v mene Spolku medikov mesta Košice študentka 3. ročníka UPJŠ LF Lucia Mihóková aj širokú verejnosť.

Súťažiť sa bude v dvoch kategóriách (muži / ženy) a pre víťazov sú s pripravené aj vecné ceny. Registrácia je možná vopred v priestoroch Spolku medikov mesta Košice alebo cez Facebook https://www.facebook.com/events/561424337574656/ a v deň akcie od 12. do 15. hodiny v budove Lekárskej fakulty UPJŠ. Registračný poplatok sú 3 eurá.

Štartuje sa o 16.00 pred budovou UPJŠ LF. Príďte si zabehať a podporiť dobrú vec!

SkolskyServis.sk informovala RNDr. Jaroslava Oravcová, LF UPJŠ

Téma TASR