O gól bližšie k novej lige

Patrik Hucko, 17. apríla 2018 11:37

Okres Sabinov začína novú futbalovú sezónu aj touto oblastnou súťažou. Strely si zmerali FK Krivany proti FK Brezovica.

Brezovica 17. apríla (SkolskyServis.sk) - Nová futbalová sezóna je zahájená. Oblastná súťaž 7. ligy v okrese Sabinov v obci Brezovica sa dnes uskutočnila medzi družstvami FK Krivany a FK Brezovica. Okrem červených a žltých dresov sa na ihrisku ukázalo nespočetne veľa emócii a snaha dostať loptu do protivníkovej brány. Zápas sa konal medzi dvoma klubmi z rovnakého okresu, ktoré sú v 7. lige. Pre družstvo FK Krivany bol tento zápas veľmi dôležitý. Každou výhrou totiž rozhodujú o postupe do 6. ligy z ich aktuálnej pozície na 2. mieste 7. ligy. Zápas začal o 15:30 hod. v obci domácich FK Brezovica, ktorý prebiehal nasledovne:

FK Krivany – FK Brezovica
17. min. FK Krivany 1 - 0 FK Brezovica
24. min. FK Krivany 2 - 0 FK Brezovica
32. min. Hráč FK Krivany – Faul od hráča FK Brezovica
40. min. Hráč FK Krivany – Faul od hráča FK Brezovica
45. min. Polčas
53. min. Striedanie 2 hráčov FK Brezovica
67. min. Hráč FK Krivany - žltá karta
68. min. Striedanie 1 hráča FK Krivany
70. min. Ruka od hráča FK Krivany... Priamy kop
74. min. Držanie zo strany FK Brezovica ... Priamy kop
78. min. Gól FK Brezovica...FK Krivany 2 - 1 FK Brezovica
81. min. Striedanie 1 hráča FK Krivany
86. min. Striedanie 1 hráča FK Krivany
90. min. Predĺženie 3 minúty.
92. min. Žltá karta pre hráča FK Brezovica
93. min. Koniec zápasu... FK Krivany 2-1 FK Brezovica

Druhý polčas sa niesol v prudkej nálade. Hráči FK Brezovica sa snažili o vyrovnanie stavu no neúspešne. Po dlhých 93. minútach zápas nakoniec skončil s výsledkom 2 – 1 pre FK Krivany.
O priebehu zápasu sa vyjadril aj hráč víťazného družstva FK Krivany Mário Ž.

Aké si mal pocity pred zápasom?

Vstúpili sme do zápasu s veľkým rešpektom, pretože sme vedeli, že nás nečaká nič ľahké. Víťazstvo sa muselo vydrieť do poslednej minúty.

Aký máš názor na vašu hru zo strany víťazov?

Prvý polčas bol vynikajúci, protivníci nemali najmenšiu šancu. Všetko bolo v náš prospech a druhý polčas sme viac menej už len kontrolovali výsledok.

Zmenil by si niečo na vašej hre?

Mali sme 6 prípravné zápasy v ktorých sme uhrali veľmi pekné výsledky. Boli sme spokojní a boli sme tak pripravení aj na tento zápas. Základom je hrať tak ako doteraz, aby sme aj naďalej vyhrávali. Chcem sa hlavne poďakovať mojím spoluhráčom za výborný výkon a pevne verím, že to takto pôjde aj naďalej.

Patrik Hucko (Stredná škola: Filmová škola (masmediálna tvorba) KE. Aktuálne: Prešovská univerzita v Prešove (mediálne štúdiá).)

Mám 20 rokov a médiám sa venujem už od mojich 15 rokov. Baví ma písanie článkov na rôzne témy, takže odo mňa dostanete z každého rožka troška.