KU privíta sestry pracujúce v zariadeniach sociálnych služieb

František Trstenský, 15. apríla 2017 10:00

Katedra sociálnej práce Pedagogickej fakulty Katolíckej univerzity v Ružomberku privíta XIV. Celoslovenskú konferenciu sestier pracujúcich v zariadeniach sociálnych služieb s medzinárodnou účasťou.

Foto: KU RužomberokRužomberok 15. apríla (SkolskyServis.sk) - Dvojdňová konferencia sa uskutoční v Aule sv. Jána Pavla II. 30. júna a 1. júla 2017. „Pôjde o 14. konanie tradičnej konferencie, ktorá počas minulých ročníkov získala veľmi dobrú reputáciu,“ hovorí doc. PhDr. Irena Kamanová, PhD., MHA, vedúca Katedry sociálnej práce. Hlavné témy tohto ročníka sú Ošetrovateľská starostlivosť v komunite so zameraním na manažment rizík a Komunitná sociálna práca.

Spoluorganizátormi konferencie sú Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek (SK SaPA), Rada SK SaPA pre sestry pracujúce v nezdravotníckych zariadeniach a Slovenská komora sociálnych pracovníkov a asistentov sociálnej práce.

Téma TASRPoužívaním stránok SkolskyServis.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac