Kresťanská symbolika v diele Pán prsteňov

František Trstenský, 8. októbra 2017 8:46

V utorok 10.októbra v tradične netradičnom čase o 16:16 hod. v priestoroch Univerzitnej knižnice Katolíckej univerzity v Ružomberku (KU) vystúpi so svojou prednáškou ThDr. Pavol Hrabovecký, S.T.D.

Ružomberok 8. októbra (SkolskyServis.sk) - Dr. Hrabovecký hovoriť na tému: Kresťanská symbolika v diele „Pán prsteňov“ Srdečne pozývame všetkých záujemcov.

Ilustračné foto Foto: TASRPavol Hrabovecky bol vysvätený za kňaza v roku 2009 a je kňazom Košickej arcidiecézy. Postgraduálne štúdiá absolvoval na Catholic University of America vo Washingtone, D.C., USA. Po skončení svojich štúdií pracoval ako kaplán v Univerzitnom pastoračnom centre v Prešove. V súčasnosti je šéfredaktorom Verbumu - časopisu pre kresťanskú kultúru.

Podujatie „Hosť na KU“ je intelektuálno-formačnou aktivitou, ktorej cieľom je ponúknuť intelektuálny a duchovný rast spoločenstva KU ako aj  záujemcov z mimo univerzitného prostredia. Hosťami sú zaujímavé osobnosti z akademického, spoločenského a duchovného prostredia, ktorí priblížia svoju prácu a aktivitu a boli tak inšpiráciou pre mladých ľudí. Podujatie je vždy otvorené aj pre verejnosť.

Najčítanejšie Vysoké školy

Téma TASR