Hosť na KU bude hovoriť o výzvach a úskaliach manželského života

František Trstenský, 17. februára 2018 9:07

V rámci podujatia „Hosť na KU“ v utorok 20. februára v tradične netradičnom čase o 16:16 hod. vo Výstavnej sieni Rektorátu Katolíckej univerzity v Ružomberku (KU) vystúpia so svojou prednáškou manželia Štefan Patrik a Eva Kováčovci.

Kováčovci Foto: KU RužomberokRužomberok 17. februára (SkolskyServis.sk) - Budú hovoriť na tému: Muža a ženu stvoril ich. Účastníci sa si vypočujú osobné svedectvo z manželského života, obsah manželskej zmluvy, zastavenie pri Káne Galilejskej a Boží plán s manželstvom.

Manželia Kováčovci majú 5 deti. Štefan Patrik je  vedúci Spoločenstva Živá  voda. Je autorom kníh s duchovnou tematikou.

Podujatie „Hosť na KU“ je intelektuálno-formačnou aktivitou, ktorej cieľom je ponúknuť intelektuálny a duchovný rast spoločenstva KU ako aj  záujemcov z mimo univerzitného prostredia. Hosťami sú zaujímavé osobnosti z akademického, spoločenského a duchovného prostredia, ktorí priblížia svoju prácu a aktivitu a boli tak inšpiráciou pre mladých ľudí. Podujatie je vždy otvorené aj pre verejnosť.

Téma TASR