Deň otvorených dverí Vysokej školy manažmentu / CityU of Seattle

Branislav Zlocha, 20. októbra 2017 11:14

Vysoká škola manažmentu je progresívna vysoká škola s inovatívnymi programami, ktorá sa neuspokojuje iba s úlohou teoretickej prípravy kvalifikovaných odborníkov do praxe.
Bratislava 20. októbra (SkolskyServis.sk) - Škola vytvára pre svojich študentov aktívne prepojenie medzi akademickou pôdou a zamestnávateľmi, čím umožňuje absolventom po ukončení štúdia okamžite aplikovať nadobudnuté vedomosti na pracovisku.

Ak sa chcete o štúdiu na Vysokej škole manažmentu / City University of Seattle programs dozvedieť viac, navštívte ju v Deň otvorených dverí v jej budove na Panónskej ceste 17 v Petržalke alebo na Bezručovej 64 v Trenčíne vo štvrtok 26. októbra od 10.00 hodiny. Pozvaní sú študijní poradcovia, rodičia a všetci mladí ľudia, ktorí majú záujem študovať na Vysokej škole manažmentu a zároveň aj v programoch americkej City University of Seattle. V tento deň sa budú konať prezentácie študijných programov denného, externého a inovatívneho online štúdia, podmienok prijatia, toho čo sa dá na škole študovať a v akých jazykoch, kto sú vyučujúci na škole a čo všetko môže škola ponúknuť budúcim vysokoškolákom od materiálno-technického zabezpečenia, počítačových laboratórií, knižnice, možností medzinárodnej spolupráce, spoločenských a športových akcií až po štipendiá a možnosti financovania štúdia.

Návštevníci budú môcť počas Dňa otvorených dverí navštíviť aj prednášky, ktoré budú v tento deň na škole prebiehať, čím získajú presnú predstavu o tom, ako vyzerá vyučovanie v slovenských a amerických programoch manažmentu.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok týkajúcich sa Dňa otvorených dverí na VŠM/CityU, kontaktujte:

Bratislava:

Jana Palúchová
jpaluchova@vsm.sk

Trenčín:

Michaela Matejová
mmatejova@vsm.sk

Téma TASR