Autosalón z pohľadu hostesiek. Užívajú si ho?

Žanet Heldes, 10. mája 2018 8:47

Nové nablýskané autá, ktoré ešte viac skrášľujú dievčatá, stojace vedľa každého z nich. Užívajú si aj ony týchto pár dní, alebo to len robia pre peniaze?

Bratislava 10. mája (SkolskyServis.sk) - Tohtoročný autosalón sa konal 24.4. - 29.4. 2018, kde takmer pri každom aute stáli hostesky celých 6 dní. Bolesť nôh, chrbta a únava bola istá od začiatku. Avšak pri toľkých nových priateľstvách, úsmevoch a zážitkoch sa na bolesť zabúdalo. Milí zákazníci dievčatám len skracovali hodiny, ktoré sa im odsýpali. Vtipky s predajcami vyčarovali dobrú náladu nielen hosteskám, ale tak isto aj klientom. Veľa novinárom a fotografom, ktorí si dievčatá fotili, či už na internetové stránky alebo do novín, boli opätované milé úsmevy a pózy pri autách. Predsa každú krásku poteší, keď sa niekde uvidí s úsmevom na tvári, než zamračená.

Foto: Lukáš Valentovič


Skúsenosti, ktoré nadobúdali počas týchto dní sa hromadili. Od komunikácie s rôznymi ľuďmi, cez dlhé státie na opätkoch, po presnosť dodržiavania prestávok na minútu. Skúsenosti, ktoré však neocenia len ony samé sú tie, ktoré sa podozvedali o autách pri ktorých stáli. Motor vzadu, 220 koní, trojvalec, či rôzne cenové kategórie. Takéto rýchle zaskočenie predajcov ukázalo, že hostesky tam nie sú iba za pekné, ale že aj ovládajú základné veci o svojich autách. Takže návštevníci autosalónu nemuseli čakať, kým sa predajca prestane venovať jednému zákazníkovi a prejde ku nim, pokial chceli vedieť iba pár informácií.

Opýtali sme sa mnohých, či pôjdu aj budúci rok. Takmer všetky odpovedali, že určite áno. Pre niektoré to bol prvý rok, pre iné druhý, pre ďalšie piaty. Všetky ale povedali, že ten týždeň môže byť náročný akokoľvek, vždy si ho užili a nevymenili by ho.

Téma TASR