Zima a rok 2019 opäť s preukazmi ISIC, ITIC, EURO26

Školský servis, 14. januára 2019 11:39

Lyžiarska sezóna sa dávno začala a súčasné snehové nádielky sľubujú jej dlhé trvanie vo väčšine stredísk.

Ilustračné foto Foto: TASR/Pavol Ďurčo


Bratislava 14. januára (SkolskyServis.sk) - Držitelia platných preukazov ISIC, ITIC, EURO<26 si môžu užívať zimu opäť za zvýhodnených podmienok pretože vďaka preukazom ISIC, ITIC a EURO<26 môžu lyžovať so zľavou až do 40%. CKM SYTS chystá v tomto roku ďalšie zaujímavé novinky.

Čo všetko čaká držiteľov preukazov ISIC, ITIC a EURO<26 v tomto roku?

Veríme, že dlhotrvajúca zima so zľavami v lyžiarskych strediskách. Pestrá bude určite aj ponuka letných zliav, dokonca niektoré zimné strediská sú aj letnými strediskami so zľavami pre držiteľov preukazov. Chystáme tiež novinky v oblasti ISIC mobilnej aplikácie, veríme, že spustíme aj aplikáciu pre držiteľov EURO<26. Okrem toho chystáme ďalšie veľmi zaujímavé zľavy.

Ale nepredbiehajme, v súčasnosti držitelia preukazov ISIC, ITIC, EURO<26 získajú zľavu pri kúpe skipasu v 20 slovenských strediskách v Nízkych a Vysokých Tatrách, na Donovaloch, v Bachledovej doline, v Jasenskej doline, na Martinských holiach, vo Vrátnej, na Táloch a v ďalších. Pri kúpe skipasu s platným preukazom ISIC, ITIC alebo EURO<26 ušetrí držiteľ až do 40 % z ceny dospelého skipasu.

Lyžovačka na Slovensku môže byť veľmi kvalitná pre všetky kategórie lyžiarov. Cenovo zvýhodnenú lyžovačku môžu držitelia preukazov zažiť v menších či väčších strediskách od západu po východ. Od Pezinskej Baby cez Skiland Stará Myjava, Salamandra Resort, Park Snow Donovaly, Snow Paradise Veľká Rača Oščadnica, LS Ružomberok Malinô Brdo, Winterpark Martinky, Jasná, Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica až po Relax Center Plejsy. To sú vymenované len niektoré, ak ste tam to Vaše obľúbené stredisko nenašli, skontrolujte si zoznam na niektorej z web stránok uvedených v závere.

Okrem výhodnej kúpy skipasu nájdu držitelia preukazov v niektorých strediskách zľavu aj na stravovanie a ubytovanie na svahu alebo v blízkosti strediska, na servis a požičanie lyží, lyžiarsku školu. Nielen lyžiari po dobrej lyžovačke privítajú relax v príjemnom prostredí aquaparkov a wellness centier v neďalekej vzdialenosti od vybraných lyžiarskych stredísk, pri vstupe do nich opäť ušetria preukázaním sa platným preukazom ISIC, ITIC alebo EURO<26.

Viac informácií sa držitelia preukazov dozvedia na www.isic.sk www.itic.sk www.euro26.sk

Téma TASR