Úspešná tanečná škola v Moldave nad Bodvou

TASR, 22. mája 2018 10:10

Hlavným cieľom tanečného klubu Ellegance je rozvíjanie všetkých foriem spoločenského tanca a tanečného športu určeného pre záujemcov bez ohľadu na vek a pohlavie.

Tanečný klub Ellegance z Košíc Foto: Tanečný klub Ellegance z Košíc


Košice 22. mája (SkolskyServis.sk) - Úspešný tanečný klub Ellegance z Košíc rozšíri svoje pôsobenie a už v septembri otvorí tanečnú školu v priestoroch Kultúrneho domu Moldavy nad Bodvou, ktorá príjme nových žiakov bez ohľadu na vek či tanečné skúsenosti.

“Našimi najväčšími výhodami je profesionálny prístup, efektívna metóda vyučovania a unikátny model kurzov rozdelený do piatich stupňov. Zakladáme si tiež na individuálnom "rodinnom" prístupe, ktorý podporujeme mnohými dodatočnými službami a výhodami,” hovorí Peter Vidašič, prezident tanečného klubu.
V septembri si budete môcť vybrať z množstva kurzov medzi ktorými nebudú chýbať ani kurzy pre verejnosť a príprava na súťažné tancovanie. “V rámci prípravy na súťažné tancovanie ponúkame výuku štandardných tancov: waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep a výuku latinsko-amerických tancov: samba, chacha, rumba, paso doble, jive,” vymenúva Peter Vidašič.

Tanečný klub Ellegance z Košíc Foto: Tanečný klub Ellegance z Košíc


Ak však nemáte dostatok tanečných skúseností prihlásiť sa môžete do otvorených kurzov, v ktorých vás naučia základné pohyby spoločenských tancov či pripravia na svadbu, stužkovú alebo venček.

Hlavným cieľom tanečného klubu Ellegance je rozvíjanie všetkých foriem spoločenského tanca a tanečného športu určeného pre záujemcov bez ohľadu na vek a pohlavie. Sprístupniť a priblížiť spoločenské správanie a spoločenský tanec ľuďom rôznych vekových kategórií, no najmä vyvinúť talent a potenciál detí a dať im možnosť byť “úspešný.”

Tanečný klub Ellegance z Košíc Foto: Tanečný klub Ellegance z Košíc


E-mail: info@tkellegance.sk
Ing. Peter Vidašič


Téma TASR