Trnava: Cez jarné prázdniny môžu byť deti aj v knižnici a Kalokagatii

TASR, 2. marca 2018 9:16

Kalokagatia má na celý prázdninový týždeň pre deti vo svojich priestoroch pripravené spoločenské hry, tvorivé dielne a rozprávkové dopoludnia.

Trnava 2. marca (TASR) – Program jarných prázdnin, ktoré si trnavské deti začnú užívať od 5. marca, si budú upravovať aj podľa počasia. Pre tých, ktorým bude vonku zima, ponúka program pre trávenie voľného času Knižnica Juraja Fándlyho, Kalokagatia – centrum voľného času a pre menej zimomrivých aj mestský zimný štadión.
Ilustračné foto Foto: Henrich Mišovič/TASR

V knižnici sa súbežne s jarnými prázdninami bude konať aj Týždeň slovenských knižníc. Pre najmenších čitateľov má podľa informácií Emílie Dolníkovej z knižnice viacero akcií s mottom Zažeň nudu s nami zábavnými súťažami. "V pondelok 5. marca začneme súťažou Kufor plný vedomostí, v utorok sa stretneme na Vedomostnom milionárovi, v stredu pôjdeme S abecedou do sveta. Potom sme pripravili hru Nehádaj sa, hádaj s nami a na záver bude Literavedko," informovala Dolníková.

Kalokagatia má na celý prázdninový týždeň pre deti vo svojich priestoroch pripravené spoločenské hry, tvorivé dielne a rozprávkové dopoludnia.

Zimný štadión prechádza počas jarných prázdnin na intenzívnejší režim. Od piatka 3. marca do nedele 11. marca bude podľa informácií pracovníčky zo správy zariadenia otvorené ako cez víkendy. "To znamená, že každý deň od 14.30 do 16.30 h a potom od 17.30 do 19. h," uviedla pre TASR. Mestské kino Hviezda program pre prázdniny nemenilo.
Najčítanejšie Voľný čas

Téma TASR