Teraz, alebo nikdy!

Školský servis, 10. februára 2018 10:12

Vysokoškolský život je ideálny čas na plnenie cestovateľských snov. Čo však robiť, ak má človek hlboko do vrecka?Bratislava 10. februára (SkolskyServis.sk) - Sedem dní, dvaja kamoši, nespočetné množstvo zážitkov. Na pleciach batoh, pod pazuchou Red Bull plechovky. Žiadne peniaze, mobil či kreditka, iba vy traja a pred sebou niečo, čo už možno nikdy nezažijete. Použijete svoj šarm a odvahu, alebo skončíte tesne za štartom?

Teraz, alebo nikdy!

Prihlasovacia fáza do dobrodružstva zvaného Red Bull Can You Make It? vrcholí a tebe ostáva na registráciu tvojho tímu už len pár posledných dní. Ak sa tak ešte nestalo, mali by ste si švihnúť, keďže čas máte len do 14. februára 2018. Dáte to?

Na prihlásenie je naozaj najvyšší čas. Určite si to teda nenechávajte na poslednú chvíľu, aby sa nestalo, že vám z nejakého dôvodu takáto príležitosť utečie pomedzi prsty. To by ťa určite mrzelo. Čas investovaný do dobrého nápadu sa odzrkadlí aj na výslednej kvalite.

Ak potrebuješ poradiť, ako na prihlasovacie video, klikni sem. Držíme palce! A nezabúdaj, že viac inšporácie ako sa dostať na Red Bull Can You Make It? nájdeš vždy na redbull.sk.

Téma TASR