Talentovaná speváčka VeronikaS roztočila svet!

Školský servis, 10. septembra 2018 15:21

Tak by sa v skratke dal zhrnúť najnovší videoklip k piesni „Svet sa točí“, ktorý dnes uzrel svetlo sveta.

Bratislava 10. septembra (SkolskyServis.sk) - Po jej debutovom albume Puzzle teraz prichádza s novým EP s názvom Sila je v Nás. Jeho ústrednú pieseň, duet s populárnym raperom Kalim, ste už mohli vzhliadnuť v rebríčku horúcich trendov slovenského Youtube a mesiac na to speváčka poodhalila fanúšikom ďalší singel. O tom, že Veronika spolupracuje s talentovanými ľuďmi sme mohli vidieť v jej tvorbe už predtým. Na rytmickej piesni speváčka opäť spolupracovala s producentom Essom a zvukovým inžinierom Marekom Šurinom.

Vyjadruje v nej svoje želanie, aby sme sa všetci mohli cítiť dobre. “Tá pieseň je len také jednoduché pomenovanie tých najobyčajnejších vecí. Opisovala som čo vnímam okolo seba. Refrén je o tom, že všetko ide stále ďalej, svet sa pohybuje a my s ním, kým sme ešte tu, a tak si myslím že nás všetkých spája jednotná túžba, cítiť sa dobre a prežiť pekný život, kým ho máme.” vysvetľuje speváčka posolstvo svojej skladby.Okrem pozitívneho odkazu vzniklo aj krásne prepojenie ľudí, ktorí Veroniku obklopujú, či už pracovne alebo kamarátsky. Nájdete v ňom aj zábery jej fanúšikov, ktorí sa zapojili do speváčkinej výzvy a poslali jej videá z rôznych kútov sveta - napríklad Anglicka, Austrália alebo Ruska - kde ukázali nefalšovanú radosť zo života. Na obrazoch spoznáte aj speváčku a herečku Barboru Švidraňovú, speváka Samuela Hošeka, jej kolegov z divadla Tajna Peršič a Michala Tomasyho a ďalších.

Chytľavá skladba je dokonalým liekom proti zlej nálade a nesie sa v duchu Veronikinej filozofie, nech je nám všetkým dobre, tak sa nechajte uniesť Veronikinou energiou aj vy.

Veronikas Foto: TASR

Téma TASR