Koncert Rytmusa so symfonickým orchestrom spôsobil ošiaľ

TASR, 11. augusta 2017 14:13

Idea spojiť hudbu ulice s koncertným umením sa ukázala ako výborný nápad.

Bratislava 11. augusta (TASR) – O unikátny koncert Patrika Rytmusa Vrbovského so symfonickým orchestrom je obrovský záujem. Polovica lístkov sa vypredala veľmi rýchlo – za rekordných päť dní. Idea spojiť hudbu ulice s koncertným umením sa ukázala ako výborný nápad. Tento projekt zažije bratislavská Incheba Expo aréna 26. decembra.
Foto:

„Som z toho úprimne šťastný. Je to koncert, na ktorý som sa odhodlával roky a tá odozva ľudí je neskutočná,“ netají radosť Patrik Rytmus Vrbovský. Koncert sľubuje naozaj nevšedný zážitok. Bude to audio-vizuálne predstavenie, aké ešte slovenská hudobná scéna nezažila. Rytmus na tomto projekte spolupracuje s vynikajúcimi hudobníkmi. Jeho skladby špeciálne upravoval klavirista, skladateľ a aranžér Ľuboš Šrámek a trvalo mu to viac ako polroka. Koncert bude režírovať Pavol Hudák.

„Predpokladali sme veľký záujem, ale úprimne povedané, až takúto odozvu sme nečakali. Vypredať polovicu kapacity za pár dní je veľký úspech. Záujem prejavili fanúšikovia Rytmusa, aj nadšenci iných žánrov, starší, mladí, dokonca aj z rôznych krajín. Takže sa tešíme na zaujímavú skladbu publika a feedback,“ skonštatoval riaditeľ organizátorskej agentúry Evency Marko Šebesta.

Vstupenky sú len na sedenie, v predaji sú v sieti Ticketportal. TASR informovala Eva Sládková, PR manažérka agentúry Propaganda House.

Téma TASR