Parkúr či hokej? Vyberte krúžok pre svojho školáčika v Avione!

TASR, 9. septembra 2017 6:44

Ak sa neviete rozhodnúť, aký krúžok bude pre vášho školáčik najvhodnejší, navštívte v sobotu 9. septembra 2017 už štvrtý ročník populárneho Krúžkobrania.

Bratislava 9. septembra (TASR-OTS) - Radi by ste videli svojho drobca, ako súťaží v tenise, učí sa angličtinu alebo jazdu na koni? Inšpirujte sa aj tento rok v najväčšom nákupnom centre Avion v Bratislave!
Ilustračné foto Foto: TASRAk sa neviete rozhodnúť, aký krúžok bude pre vášho školáčik najvhodnejší, navštívte v sobotu 9. septembra 2017 už štvrtý ročník populárneho Krúžkobrania. Rodičia aj detičky si môžu pohodlne pod jednou strechou vybrať mimoškolské aktivity z ponúk 25 klubov z Bratislavy a okolia.

V tohtoročnej ponuke sa objavia aj ďalšie zaujímavé tradičné i menej tradičné záujmové činnosti, úplnou novinkou je napríklad parkúr. Okrem krúžkov malých návštevníkov čaká aj fotokútik a chutné odmeny.

"Sme veľmi radi, že rodičom už štvrtý rok pomáhame s výberom najvhodnejšieho krúžku na rozvíjanie talentu ich školáčika. Detičky si môžu niektoré aktivity priamo v AVIONE vyskúšať a lepšie sa rozhodnúť. Verím, že aj týmto spôsobom môžeme našim návštevníkom zjednodušiť každodenný život a spojiť príjemné nakupovanie s užitočným výberom krúžku pod jednou strechou," povedala Katarína Michaliaková, marketingová manažérka najväčšieho nákupného centra na Slovensku Avion Shopping Park v Bratislave.

Na aké krúžky sa môžu rodičia tešiť? - Gymnastika TJ Sokol Bratislava – moderná gymnastika - Happy Kids – jumping - Benitim – kurzy na školách - Športová akadémia Mateja Tótha – atletika - Elledanse – tanečná škola - SZUŠ Prokofievova/Elastic – umelecká škola - The Little Gym – detská gymnastika - Brick by Brick  - Dancy – tanečná škola - Lemon Language school – jazyková škola - OZ Krúžky v škole – kurzy na školách - VŠK FTVS UK Lafranconi – detský aerobik - Športový klub Polície – hádzaná - Ladon – umelecká škola - Náš Parkour – parkúr - Arriwafit – gymnastika - Helen Doron – angličtina - Hemisféra – hry gamecraft - Apollo Tennis Academy – tenis - Detský fond SR – hyperaktivita - Freedu – vzdelávacie kurzy  - Hokejové kluby (Hoba, Ružinov Red, Ružinov White)

AVION Shopping Park v Bratislave je najväčšie nákupné centrum na Slovensku, ktoré vlastní investor, developer a správca – spoločnosť IKEA Centres.IKEA Centres patrí do skupiny IKEA Group. Jej poslaním je stavať, rozvíjať a spravovať nákupné centrá pre čo najširší okruh zákazníkov v spolupráci so svojím kotevným nájomníkom – obchodnými domami IKEA. Spoločnosť IKEA Centres ponúka príležitosť na vznik spoločenských miest budúcnosti, záleží jej na posilňovaní vzťahu s nájomníkmi a na rozširovaní nových maloobchodných riešení v medzinárodnom meradle. IKEA Centres vlastní a spravuje celkovo 58 nákupných centier a štyri retail parky v 14 krajinách sveta – v Číne, Európe a Rusku. Centrá majú dokopy vyše 3,2 milióna štvorcových metrov prenajímateľnej plochy a približne 400 miliónov návštevníkov ročne. Viac na www.avion.sk.
Téma TASR