Kristína naspievala titulnú pieseň Sympatie k filmu Tri želania

TASR, 6. novembra 2017 10:49

Z energickej skladby cítiť radosť a šťastie, ktoré obľúbená speváčka v súčasnosti prežíva.

Foto: Marián Kavulič


Bratislava 6. novembra (TASR) - Kristína naspievala titulnú skladbu k filmu Tri želania, ktorý poeticky rozpráva o rôznych podobách lásky. Pieseň Sympatie dokonale korešponduje s témou filmu. Z energickej skladby cítiť radosť a šťastie, ktoré obľúbená speváčka v súčasnosti prežíva. Singel má na svedomí osvedčený autorský tím, text napísal Kamil Peteraj, hudbu zložil Martin Kavulič.

Do slovenských kín príde 7. decembra rozprávka česko-slovenskej produkcie Tri želania, láskavý, hravý a humorný príbeh o trápeniach prvej lásky a skutočných kúzlach.

„S radosťou som prijala ponuku od koproducenta Promea Communication naspievať titulnú pieseň do vianočného rozprávkového príbehu Tri želania. Skôr, než sme začali tvoriť pesničku, mala som dokonca možnosť film si pozrieť. Bola som veľmi príjemne prekvapená a nadšená predovšetkým z mladých hercov, ktorí to zahrali veľmi prirodzene a autenticky,“ vyznala sa Kristína Peláková.

Skladba veselo a energicky opisuje najmä prvé momenty lásky, keď medzi dvojicou ešte len preskočí iskra. Kristína síce už dávnejšie dokázala, že je nielen výborná speváčka, ale aj talentovaná herečka, no pri tomto filme zostala jej spolupráca iba v hudobnej rovine. O to viac si naša najobľúbenejšia interpretka vychutnala nakrúcanie videoklipu k titulnej piesni.„Cítila som sa veľmi príjemne v šatách, ktoré mi pripravila Jana Gavalcová a vizáži Lucky Ružovej. Samotný klip obsahuje zábery z filmu, ktoré sa striedajú s dokrútenými scénami v priestoroch Luxury Hall v Bratislave. O dokrútenie sa postaral produkčne Mayo Hurajt a režisérsky sa toho ujal Roman Gregorička,“ dodáva Kristína.

Snímka Tri želania má potenciál osloviť nielen deti, ale aj ich rodičov. Jednoducho všetkých, ktorí si dokážu vychutnať rozprávkové kúzlo. Kristína k nim rozhodne patrí.

„Teším sa, že som hudobnou súčasťou tohto filmu, ktorý má veľmi peknú myšlienku a ešte krajší odkaz pre ľudí. Verím, že aj táto rozprávka zaujme čestné miesto medzi klasickými rozprávkami, na ktoré sa najmä v období Vianoc všetci tešíme,“ uzatvára speváčka.

Kristína Peláková patrí k našim najpopulárnejším speváčkam. Dvakrát získala cenu OTO v kategórii Speváčka a žne úspechy nielen na Slovensku, ale aj v Česku. Vypredala dokonca i pražskú Lucernu, čo je úspech, ktorý sa podaril len minimu slovenských interpretov.

TASR informovala Eva Sládková, PR manažérka agentúry Propaganda House.

Téma TASR