Katarína Knechtová má za sebou úspešné vystúpenia

TASR, 12. decembra 2012 8:16

Speváčka sa najskôr stretla s líderkou skupiny Cranberries Dolores O’Riordan. O pár týždňov sa na jednom pódiu osobne zišla so speváčkou kapely Garbage Shirley Manson.

Foto: TASR


Bratislava 11. decembra (TASR) - Speváčka Katka Knechtová si zaknihovala túto jeseň ďalšie úspechy, ako predskokanka vystúpila pred írskou skupinou Cranberries, ktorá si ju následne vybrala aj na koncert v Prahe. A rovnakej úlohy sa zhostila na bratislavskom koncerte americkej kapely Garbage.

"Je to predovšetkým zaujímavá skúsenosť. Stretnúť sa s tými ľuďmi, vidieť ich pracovať a existovať spolu s nimi v zákulisí. Väčšinou to ale vyzerá úplne rovnako. Únava, stres a profesionálny výraz nahodený pred koncertom," prezrádza pre médiá Katarína.

Úspešná predskokanka sa najskôr stretla s líderkou skupiny Cranberries Dolores O’Riordan. O pár týždňov sa na jednom pódiu aj osobne zišla so speváčkou kapely Garbage Shirley Manson. "Shirley na mňa urobila väčší dojem. Na svoj vek vyzerá veľmi mladistvo. Koncert bol energický a ona veľmi sympatická. Naopak, Dolores nám venovala iba profesionálny úsmev. Ale absolútne chápem, že turné trvá už dlho a tak sú všetci unavení," dodáva speváčka.

Katarína Knechtová predviedla pri oboch koncertoch 40-minútovú šou plnú energie. Zahrala hity z prvého sólového albumu Zodiak aj novinky z albumu Tajomstvá, konkrétne pesničky Zmier svetlo s tmou či aktuálny singel Zločin.

"Moje predskokanské koncerty boli nastavené všade rovnako. Užili sme si Bratislavu aj Prahu. Veľmi nás to tešilo a bavilo. Akurát bratislavské publikum bolo energickejšie. Na druhej strane v Prahe na zimnom štadióne mi bola strašná zima," doplnila s úsmevom.

Rodená Prešovčanka sa po náročnom roku teší na Vianoce v kruhu rodiny. S mamou sa chystá variť a navarené následne zjesť. A postaví si vlastný vianočný stromček, ktorý minulý rok dostala pod vianočný stromček.


Téma TASR