Hotel Transylvánia 3 valcuje slovenské kiná

OTS, 16. júla 2018 15:09

Hotel Transylvánia 3 valcuje slovenské kiná! Za prvý víkend ho videlo viac ako 65 000 divákov. Drakulu a jeho priateľov Slováci milujú.

Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka Foto: Itafilm
Bratislava 16. júla (OTS) - Nový Hotel Transylvánia ovládol slovenské kiná. Obľúbená rodinná séria spoločnosti Sony Pictures Animation sa vrátila do kín vo štvrtok s pokračovaním s názvom Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka. A už teraz je jasné, že pôjde o najväčší kinohit leta. Za prvý víkend si ho totiž do kina prišlo pozrieť neuveriteľných 65 900 divákov.Okrem divákov si nový Hotel Transylvánia, v ktorom sa Drakula s priateľmi vydáva na zaslúženú dovolenku, zamilovali aj zahraniční kritici. “Plný humoru, nádhernej animácie a tanca, na ktorý sme už pri Hoteli Transylvánia zvyknutí. Nový diel si treba vychutnať,” napísala Jamie Righetti z prestížneho portálu IndieWire. Humor vychválil aj Alonso Duralde z The Wrap: “Nový Hotel Transylvánia chce byť vtipný a takmer neustále sa mu to darí.” Jesse Hassenger z portálu A.V. Club zas novinku označil za “Bezpochyby najlepší diel celej série.”

Slovenskí kritici a diváci zas oceňujú okrem iného aj kvalitný slovenský dabing, v ktorom k starým známym hlasom pribudlo aj niekoľko “nováčikov.” Slovenským Drakulom je už po tretíkrát herec a komik Peter Marcin, jeho dcérou Mavis je Michaela Šáleková, dopĺňajú ich Peter Sklár či Marián Čekovský. V novinke sa však môžete počuť aj hlas charizmatickej Zuzany Mauréry či dokonca speváka Adama Ďuricu, ktorý vo filme dabuje spievajúceho krakena.

Animák Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka si môžete so svojou rodinou vo vašom kine vychutnať práve teraz. Na vaše plátna ho prináša spoločnosť Itafilm.

Téma TASR