Festival Rock pod Kameňom ponúkne atraktívnych interpretov

TASR, 11. marca 2017 8:29

Z česko-slovenskej scény potešia fanúšikov už takmer domáci Wanastowi Vjecy, Horkýže Slíže, Alkehol či Bijouterrier a Turbo.
Bratislava 7. marca (TASR) – Arch Enemy, Nena, Amorphis, Axxis, Wanastowi Vjecy, Horkýže Slíže, Alkehol, Bijouterrier, Harlej, Doga či Turbo, na tieto kapely a hudobníkov sa môžu tešiť fanúšikovia na jednom z najlepších a najpopulárnejších slovenských festivalov. Toto sú potvrdené hviezdy medzinárodného hudobného festivalu Rock pod Kameňom, ktorého 15. ročník prebehne od 2. do 4. augusta 2017 opäť v unikátnom prírodno-rekreačnom areáli rybníkov v Snine.

Novými prírastkami do zbierky headlinerov sú melodickí death metalisti Arch Enemy, jedna z najúspešnejších nemeckých speváčok Nena, ktorá zažiari na Slovensku a v Čechách vôbec svojím prvým vystúpením. Milovníkov škandinávskeho metalu prevalcujú fínski Amorphis, ktorí sú zárukou ozajstnej metalovej zábavy a patria k ozdobám mnohých európskych festivalov. Slovenská premiéra čaká tiež nemeckú legendu Axxis, ktorá predvedie nielen svoje najväčšie hity, ale aj skladby z úplne nového albumu Retrolution.

Medzi ďalšími účinkujúcimi figurujú známe mená, ktorých vystúpenia na festivale Rock pod Kameňom počas uplynulých ročníkov spôsobili nezabudnuteľné koncertné šou. Z česko-slovenskej scény potešia fanúšikov už takmer domáci Wanastowi Vjecy, Horkýže Slíže, Alkehol či Bijouterrier a Turbo.

Trojdňové vstupenky na Rock pod Kameňom 2017 sú už v predaji na predajných miestach v rámci mesta Snina, na webovej stránke festivalu a sieti Ticketportal. TASR informoval Pavol Dráb, PR manažér festivalu.

Téma TASRPoužívaním stránok SkolskyServis.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac