Tenisové ihrisko na Bysterci môžu deti a mládež využívať zadarmo

TASR, 19. júna 2017 12:43

Tenisové ihrisko môžu deti využívať denne od 8.00 do 14.00 h.

Ikustračné foto Foto: Lenka Ostrčilová


Dolný Kubín 19. júna (TASR) - Krátko pred začiatkom letných prázdnin sprístupnila dolnokubínska mestská samospráva v spolupráci s občianskym združením Tenisový športový klub v Dolnom Kubíne deťom a mládeži tenisové ihrisko na sídlisku Bysterec. Využívať ho môžu úplne bezplatne.

"Teší ma, že sa nám podarilo umožniť našim deťom a mládeži bezplatné využívanie tenisového ihriska. Aj týmto krokom pomôžeme tomu, aby deti viac športovali," povedal vedúci oddelenia športu a športových zariadení na dolnokubínskom mestskom úrade Miroslav Dráb s tým, že cieľom radnice je teda rozvoj športovej činnosti už u najmenších obyvateľov mesta.

Tenisové ihrisko môžu deti využívať denne od 8.00 do 14.00 h, potrebné je však nahlásiť sa vopred u predstaviteľov občianskeho združenia Tenisový športový klub. Okrem kľúčov od kurtu im totiž poskytnú základné inštrukcie o používaní a údržbe ihriska.

Pre verejnosť je antukový tenisový kurt otvorený od 29. mája, dovtedy okrem bežnej jarnej údržby musel prejsť kompletnou rekonštrukciou povrchu.

Najčítanejšie Voľný čas

Téma TASR