Do Martina majú namierené tanečníci z celého Slovenska

Školský servis, 14. marca 2017 14:28

Súťažiť sa bude v tanečných štýloch disco dance, hip hop, street dance show a dance show.
Martin 14. marca (SkolskyServis.sk) - V posledný marcový víkend (25. – 26. 3. 2017) sa v priestoroch športovej haly v Martine uskutoční siedmy ročník celoslovenskej tanečnej súťaže Capri-Sonne Deep Dance League. Súťažiť sa bude v tanečných štýloch disco dance, hip hop, street dance show a dance show.

Organizátorom podujatia je Súkromná základná umelecká škola Maše Haľamovej, Deep Dance Centrum, s. r. o., Deep Production, Slovak Dance, n. o., a Súkromné centrum voľného času Tanečného klubu Deep. Počas dvoch dní sa na parkete predstavia tanečníci z celého Slovenska všetkých vekových kategórií, ktorí budú súťažiť v tanečných štýloch disco dance, hip hop, street dance show a dance show. Vyhlasovateľom súťaže je Slovenský zväz tanečného športu – sekcia IDO disciplín. Okrem klasických finálových umiestnení budú zúčastnené tanečné kluby bojovať o putovný pohár, ktorý získa súbor s najvyšším počtom získaných bodov. Organizátor podujatia rovnako ako počas minulých ročníkov predpokladá aj tento rok vysokú účasť nielen zo strany súťažiacich, ale aj zo strany divákov.

Školský servis informovala Mgr. Gabriela Avramová,
Súkromné centrum voľného času Tanečného klubu DEEP
Súkromná základná umelecká škola Maše Haľamovej


Téma TASRPoužívaním stránok SkolskyServis.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac