Hlavný program festivalu Zimomravenie bude patriť hudbe

TASR, 23. februára 2018 13:08

Prázdninový festival prináša počas celého týždňa do mesta množstvo aktivít.

Foto: Ing. Rastislav Marko


Banská Štiavnica 23. februára (TASR) - Hudbe a zvukom bude venovaný hlavný program, ktorým v sobotu 24. februára v Banskej Štiavnici vyvrcholí rodinný festival Zimomravenie. "Pre celé rodiny je pripravená krátka skautská hra v centre, samotné vyvrcholenie akcie v Kultúrnom centre láka na divadlo, hudobné vystúpenia, detskú karaoke, veselý fotobox, spoločenské hry, tvorivé dielne, ale aj okúsenie virtuálnej reality," informoval Rastislav Marko z banskoštiavnického mestského úradu.

Prázdninový festival prináša počas celého týždňa do mesta množstvo aktivít. Okrem premietania najlepších detských filmov tejto zimy v Kine Akademik sa môžu deti zapojiť do tvorivých dielní v Dielničke a v Galérii Jozefa Kollára či absolvovať špeciálne prehliadky expozície v Slovenskom banskom múzeu pod názvom Rozprávkovanie v múzeu.

Podujatie Zimomravenie organizuje Mesto Banská Štiavnica spolu s partnermi od roku 2010 ako najvýznamnejšie podujatie zimnej sezóny. Chce poskytnúť interaktívnu zábavu a poučenie pre celé rodiny a vytvoriť priestor pre zmysluplné využitie voľného času detí i dospelých.


Téma TASR