Banskobystričanov čaká veľkolepý detský karneval

Školský servis, 4. februára 2018 11:00

Do mesta pod Urpínom sa aj tento rok chystá veľkolepý detský karneval. V sobotu 10. februára sa od 15-tej hodiny budú môcť nielen deti, ale aj dospelí preniesť do ríše rozprávok.

Banská Bystrica 4. februára (SkolskyServis.sk) - Kým sa dospeláci počas fašiangových víkedov zabávajú na plesoch, pre deti sú určené maškarné plesy, karnevaly. Jeden taký poteší malých, aj veľkých v priestoroch auly Slovenskej zdravotníckej univerzity na Bernolákovej ulici v Banskej Bystrici. Pripravená je skvelá zábava, tanečné vystúpenia najmenších detí zo Sonyta Mini Disco a z tanečnej školy Janette Fáberovej. Tešiť sa môžete aj na súťaže, tombolu a fašiangovú diskotéku. Podujatím bude sprevádzať Diana Javorčíková. Najlepšia, najnápaditejšia a najoriginálnejšia maska, ako aj rodinka v kostýmoch, budú odmenené krásnymi cenami. Prvá cena je víkendový pobyt pre celú rodinu, druhá je cena finančná odmena vo výške 100 eur a tretia cena je darčekový balíček.

Súčasťou programu bude balónový tanec, súťaže o darčeky a sladkosti, ako aj tombola.

Organizátori mysleli aj na občerstvenie a k dispozícii bude ovocný raut a detský kútik.

Vstupné na podujatie bude vo výške 2 eurá na osobu a lístok bude zároveň zlosovateľný. Vstupenky sa budú dať zakúpiť priamo na mieste, ako aj v sídle spoločnosti BCF na Zvolenskej ceste 14, Banská Bystrica, alebo na Stavebnej 1 v sídle OZ Erika Karová.

Organizátorom podujatia sú občianske združenie Erika Karová, partnermi podujatia sú o.z. Kompas – centrum rozvoja, BCF s.ro., Tesco Stores a.s., Sonyta Music – detské hudobné centrum, Janette Fáberová dance, Fubaby a ďalší sponzori.

Foto:


Erika Karová, organizátor


Téma TASR