Ateliér Babylon rozozvučí famózna La Gioia

Laura Kaličiaková, 19. septembra 2017 13:39

Spája sa vo Vás neodolateľná a nežná stránka, ktorá zvádza boj s dušičkou tvrdého rockera? Opera alebo poriadny rockový nášup? Nežnosť alebo tvrdosť?

Bratislava 19. septembra (SkolskyServis.sk) - Ak máte už dosť rozhodovania sa medzi nemožným a vyberania si strán, skvelé operné trio La Gioia má pre Vás ideálne riešenie - nezabudnuteľný zážitok najznámejších rockových balád ponúka v opernom balíčku plnom “ la gioie”, teda radosti, ktoré ponúka už aj na CD!
La Gioia Foto: Laura Kaličiaková

Svoje turné s rockovými baladami odštartovali na jar tohto roku a zožali neskutočný úspech u všetkých vekových kategórií. Ak ste ho nestihli, nemajte strach, nové CD sa bude venovať práve záberom z koncertov, vychytaným momentom, ale aj krásnym piesňam, ktoré chytia za srdce a pohladia dušu.

Krst CD bude súčasťou koncertu Rockové balady a bude sa konať už 11.10.2017 v Ateliéri Babylon v Bratislave. Nenechajte si ho ujsť a využite možnosť podpísať si svoje nové CD speváckym triom. Večerom Vás bude sprevádzať skvelý Matúš Krnčok z rádia Európa2. Súčasťou krstu bude aj malá recepcia. Špeciálny hosť a zároveň krstný otec CD bude nestarnúca legenda, miláčik všetkých generácií a spevák piesní, na ktorých prežil pubertu každý z nás. Viete o koho sa jedná? Odpoveď iste tušíte, ale ak náhodou nie, dovoľte teda spevákom z La Gioia aby Vás prekvapili a vychutnajte si tento dychberúci zážitok už o mesiac v Ateliéri Babylon.

Autor: Laura Kaličiaková

Téma TASR