Žiaci OA v Šuranoch besedovali s bývalou žiačkou

Branislav Jakab, 15. decembra 2017 8:37

Monika začala v septembri tohto roku študovať odbor Marketing management of business na EF Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici.

Šurany 15. decembra (SkolskyServis.sk) - V pondelok 11.decembra 2017 sa v priestoroch Obchodnej akadémie v Šuranoch konala beseda s bývalou žiačkou školy Monikou Tökölyovou. Monika začala v septembri tohto roku študovať odbor Marketing management of business na EF Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici.
Monika Tökölyová na besede v OA Šurany Foto: Branislav Jakab

„V pondelok som stretla mnoho mladých, skvelých a ambicióznych ľudí - študentov Obchodnej akadémie v Šuranoch. Pripravila som pre nich prezentácie ohľadom Ekonomickej fakulte UMB v Banskej Bystrici. Druhá časť prednášky bola o tom, čo taký vysokoškolský život znamená. So študentmi sme prebrali po prednáške mnohé veci spojené so štúdiom.“ prezradila nám Monika. „Všetky otázky boli veľmi podnetné a mala som pocit, že ich život na Univerzite na základe mojich zážitkov a príbehov celkom zaujal. Skvelý pocit bol i to, že ma mnohí študenti zastavili a pýtali sa otázky, ktoré ich napadli neskôr, prípadne ich len zaujímal môj názor na Univerzitu.“ dodala.

Monika sa na besedu veľmi tešila, mohla sa stretnúť s bývalými učiteľmi a zaspomínať si na svoje stredoškolské časy. „Verím, že takýchto udalostí v budúcnosti bude ešte viac, pretože každé vrátenie sa na OA Šurany je vždy skvelé! Každá návšteva je vždy skvelým zaspomínaním si na stredoškolské časy a taktiež veľkou motiváciou, pretože nikdy neviete komu pár pozitívnymi vetami zmeníte život.“

Téma TASR