Druhý ročník Welcome Summer fest-u skončil na výbornú!

Samuel Chlpek, 1. júla 2013 13:02

Festival sa rozhodli zorganizovať druhýkrát a urobili dobre. Skvelé skupiny, dobré jedlo, najlepšia hudba a zábava dostala návštevníkov do varu.

4D rozpálilo celé publikum Foto: Facebook stránka festivalu
Bojnice 1. júla (SkolskyServis.sk) - V sobotu 29. júna sa konal na Plážovom Kúpalisku v Bojniciach už druhý ročník open-air akcie Welcome Summer fest. Zúčastnilo sa ho vyše 2000 návštevníkov, ktorí sa zabávali až do skorých ranných hodín nasledujúceho dňa. Festival sa odohrával na dvoch stageoch. Zatiaľ čo na hlavnom hudobnom pódiu otvorila tento skvelý večer skupina 4 KUSY, za ktorou nasledovala známa slovenská ska-punk-rock-popová hudobná skupina zo Spišskej Novej Vsi Smola a Hrušky, na druhom pódiu sa o zábavu postaral DJ Luco. O 21.00 hodine vystúpil najväčší hosť festivalu - 4D (ČISTYCHOV, DNA, MIŠO BIELY A G-BOD), po nich SundayDJ live set rozohrial a pripravil pódium pre také DJ-ské formácie ako Milan Lieskovský (DJ Fun Rádia) alebo DJ EKG, ktorí roztancovali ešte aj ľudí stojacich na parkovisku za areálom festivalu. Festival dobrou hudbou uzavrel SundayDJ (DJ Beta rádia) + DJ KAJO.
Prvá odvážlivkyňa na Bungee Jumping-u z výšky cca 30 metrov Foto: Samuel Chlpek
Pre návštevníkov boli pripravené aj zábavné akcie ako Bungee Jumping z výšky cca 30 metrov, Ohňová show, bazén na schladenie či súťaže na pódiu medzi jednotlivými účinkujúcimi.
Druhý ročník Welcome Summer fest-u sa ukázal ako dobre zorganizovaný festival.
SundayDJ Foto: Samuel Chlpek
Organizátori boli pripravení na všetko, v areáli bola k dispozícii Zdravotná služba, ktorá bola schopná okamžite zasiahnuť v prípade akéhokoľvek úrazu. To však našťastie potrebné počas celého festivalu nebolo. Kompletný areál strážilo niekoľko desiatok pracovníkov súkromnej bezpečnostnej zložky, mimo areálu festivalu sa o bezpečnosť zase postarala Mestská polícia a Štátna polícia.

Najväčším plusom festivalu boli ranné ,,Partybusy z akcie ZADARMO", ktoré návštevníkov porozvážali aj do odľahlejších častí prievidzského okresu.

Organizátorom akcie boli ForMusic agency a Party Lovers Agency.

Téma TASR