V Šuranoch si užili deň s MUFUZOU

Branislav Jakab, 19. júna 2017 11:53

V sobotu 17. júna sa na miestnom futbalovom štadióne v meste Šurany (okres Nové Zámky) konal „Mega deň s MUFUZOU“ – mužstvom futbalových zázrakov.

Mufuza v Šuranoch Foto: Branislav JakabŠurany 19. júna (SkolskyServis.sk) - MUFUZA si pre obyvateľov Šurian pripravila pestrý program. O 12-tej odštartovala futbalová akadémia s legendami Vladimírom Kinderom, Štefanom Maixnerom a Marekom Holým. Nenudili sa ani dámy, ktoré si zacvičili s olympioničkami Martinou Halinárovou – Jašicovou a Oli Beständig. Pre tých najmenších – detičky bolo predstavenie KIKI a RIKI s Mircom Babjakom a Jakubom Ružičkom.
O 15-tej hodine odštartoval futbalový zápas, v ktorom sa stretli starí páni Šurian a Mužstvo futbalových zázrakov. Zápas komentoval Stano Gális. Úvodný výkop mal primátor mesta Šurany Ing. Marek Oremus a maestro Karol Čálik. Verdikty rozhodcu sa nepáčili ani jednému tímu a tak bol „potrestaný“ vedrom studenej vody. Ku koncu zápasu museli domácim pomôcť deti. Zápas sa skončil remízou.

Krátko po 17-tej hodine na pódiu odštartoval pestrý kultúrny program, v ktorom sa predstavili rockoví klasici Marián Greksa, Henry Tóth a strýco Ayala. Prítomným sa prihovoril primátor mesta Šurany. Pre milovníkov country hudby sa predstavil známy slovenský country spevák Allan Mikušek. Na svoje si prišli aj milovníci folklóru, na pódiu vystúpila Vlasta Mudríková. Komentátor Stano Gális odštartoval tanečnú súťaž s názvom Lets Dance, v ktorej víťaz získal tričko MUFUZY. Estrádne pásmo plné humoru a skvelej hudby - FTIPÁK, ktorého moderátor je Ivan Vojtek odštartovalo krátko po 19-tej hodine. Predstavili sa v ňom Pavol Topoľský, Rasťo Piško, Dodo Duchovič, Rasťo Sokol, Mravec, Ivo Hlaváček, Zuzana Vačková, Igor Krempaský. Najlepší vtip hodnotil Miroslav Eliáš, Vladimíra Bartovičová, Renáta Kramárova Zadrabajová a Štefan Valent. Dámske oči potešilo vystúpenie majstra sveta v kulturistike Ľuboša Maliňáka.

Vo večerných hodinách sa predstavil Samuel Tomeček a Suvereno s hudobným vystúpením Nech sa darí. Po 22-hej hodine sa spustila Oldies párty Dja Roba Majlinga.

Prítomní sa fotili a rozprávali so známymi osobnosťami. Boli tu pre nich stánky s občerstvením, pre deti skákacie a rôzne iné atrakcie. Na bezpečnosť dohliadali mestskí policajti, dobrovoľní hasiči a MS SČK Šurany.


Téma TASR