V Nových Zámkoch sa prezentovali stredné školy

Branislav Jakab, 22. januára 2018 10:38

Obchodnú akadémiu v Šuranoch prezentovali žiačky 4.A triedy.

Nové Zámky 22. januára (SkolskyServis.sk) - Uplynulý víkend (20. a 21.1.2018) sa v OC Aquario v Nových Zámkoch konala prezentácia stredných škôl.

Prezentácia SŠ v Nových Zámkoch Foto: Branislav JakabV nedeľu sa prezentovala aj Obchodná akadémia v Šuranoch. Žiačky 4.A triedy Natália a Adriána spolu s výchovnou poradkyňou Ing. Věrou Spornou si pre návštevníkov centra pripravili prezentáciu, v ktorej predstavili školu, možnosti štúdia a aktivity, ktoré sa uskutočňujú na škole. V stánku školy sa záujemcovia dozvedeli bližšie informácie o škole, dostali leták s možnosťami štúdia a mimoriadne vydanie školského časopisu BONUS.
Okrem Obchodnej akadémie sa prezentovali tieto školy: Spojená škola Nové Zámky, Stredná zdravotnícka škola Nové Zámky, Stredná odborná škola stavebná Nové Zámky, Stredná odborná škola dopravy a služieb Nové Zámky, Stredná priemyselná škola stavebná Hurbanovo, Stredná odborná škola Dvory nad Žitavou, Spojená škola s vyučovacím jazykom maďarským Senec, Stredná odborná škola gastronómie a služieb Šurany, Stredná odborná škola technická Šurany a Stredná odborná škola techniky a mechanizácie Hurbanovo.

Prezentovali sa aj jazykové školy: Jazyková škola Úspech, Jazyková škola ELLI a Jazyková škola CastleSchool.

Téma TASR